×
Вхід:
photo
Тетяна Василівна Литвинова

в.о. директора ФТІ НТУУ "КПІ ім. Сікорського", доцент кафедри інформаційної безпеки

Перемога в особистому заліку і Друге командне місце у фіналі ХІІІ Всеукраїнського студентського турніру фізиків!

КанонирыsВітаємо команду «Каноніри Політехнічного Інституту» з другим місцем у фіналі ХІІІ Всеукраїнського студентського турніру фізиків,  а також Радчука Павла із перемогою в особистому заліку Турніру та бажаємо подальших блискучих творчих успіхів!

         Команда «Каноніри Політехнічного Інституту» виступала у складі:Радчук-s

  •  Ольховик Ілля Володимирович (ФФ31, ФТІ),
  • Радчук Павло Олександрович (капітан,ФБ21, ФТІ),
  • Філонов Владислав Віталійович (ТЯ-22, ТЕФ),
  • Флакс Михайло Леонідович (ФФ41, ФТІ),

Черговий ХІІІ Всеукраїнський студентський турнір фізиків проходив з 6-ого по 11-е березня у Харківському національному університеті імені  В. Н. Каразіна. НТУУ «КПІ» завжди був представлений на цьому змаганні талановитої студентської молоді. В цьому ж році наш університет вперше відрядив до турніру дві команди, які змагались із іншими 4-ма командами, представниками фізичного та фізико-технічного факультетів Харківського університету. За результатами 4-х відбіркових боїв, вперше в історії турніру, до фіналу пройшла одна з наших f1sкоманд («Каноніри КПІ»). І цей яскравий успіх їй вдалось одразу перевершити: у фіналі ми посіли друге місце  поступившись  лише команді фізико-технічного факультету. Таким чином, завоювання «срібного» диплому, що вписує ім’я КПІ до історії цього славетного турніру стало можливе перш за все завдяки несамовитій праці наших студентів, що підтверджено також перемогою в особистому заліку капітана команди «Каноніри КПІ», студента ФТІ Павла Радчука та двох дипломів ІІ-ого ступеню (студентів ТЕФ Філонова Владислава та ФТІ Соколовського Влада). Також слід відзначити командний дух, що панував серед учасників команди. Так підготовка до боїв відбувалась з вересня і не припинялась навіть вночі в готелі під час турніру. Так, щоб поліпшити експериментальні дані для фінальної задачі, студент ФТІ Михайло f2sФлакс із іншими учасниками команди до пізньої ночі проводили виміри у лабораторії фізико-технічного факультету ХНУ в П’ятихатках, а потім впродовж всієї ночі обробляли
отримані f7sрезультати. Взагалі важко переоцінити роль кожного учасника наших команд: кожен з них зробив цікаве дослідження і яскраво представив його результати під час бою. Так, вже згаданий Михайло Флакс у фіналі розповідав про цікаве теоретичне та експериментальне дослідження зміни альбедо твердих тіл при їх зволожуванні. Ілля Ольховик сконструював левітатор що працює на ефекті іонної тяги, Владислав Філонов розробив схему прибору для виміру ентропії. Крім власне розв’язку задач формат турніру вимагав від його учасників не аби яких вмінь щодо тактики ведення дискусії, вміння відстоювати свою думку в науковій полеміці, як це f6sвимагається в ході фізбоїв, що за своєю схемою нагадують засідання спеціалізованої ради із захисту дисертацій.

Варто сподіватись що здобуті навички та сформовані командні традиції призведуть до подальшого розвитку СТФ в нашому університеті та що наступного року нашу команду будуть чекати нові яскраві досягнення!

Керівник команди, старший викладач, вчений секретар ФТІ П.О.Наказной

fs

 

Всеукраїнський студентський турнір фізиків 2015 – Відеозвіт

 

 

 

 

 

Березень 30, 2015