Відбулась ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених

DSC00091-[A]Phys_Conf_-_May-15З 21-ого по 23-е травня у НТУУ «КПІ» пройшла ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференції студентів, аспірантів та молодих вчених. На цьому традиційному науковому заході, який проводиться завдяки зусиллям викладачів, аспірантів та студентів Фізико-технічного інституту НТУУ “КПІ”, виступили із науковими доповідями студенти-дипломники та аспіранти ФТІ, гості з інших ВНЗ, наукових закладів НАНУ.  Чисельність та високий науковий рівень представлених робіт дозволяє розглядати цю конференцію як свого роду відкриту наукову сесію, що в цьому році була приурочена до IX Всеукраїнського Фестивалю науки, який святкується науковою спільнотою України.

Проректор НТУУ «КПІ», Голова програмного комітету Новіков О.М. на пленарному засіданні у Великій фізичній аудиторії відкрив конференцію.
DSC00047-[A]Phys_Conf_-_May-15DSC00050-[A]Phys_Conf_-_May-15

Конференцію вів Голова оргкомітету конференції, заступник директора Фізико-технічного інституту Василенко О. Д.

DSC00091-[A]Phys_Conf_-_May-15DSC00076-[A]Phys_Conf_-_May-15

Із особливостей цьогорічної конференції велике число (понад 250!) її учасників, серед яких окрім 130 студентів ФТІ також студенти інших факультетів НТУУ «КПІ» (ФІОТ, ТЕФ, ПБФ) а також гості з інших ВНЗ (КНУ імені Тараса Шевченка, ДНУ імені Олеся Гончара, Національний гірничий університет (м. Дніпропетровськ), Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова тощо) та наукових закладів НАНУ (Інститут фізики, Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова, Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова, Інститут Фізіології ім. Богомольця тощо).

Учасників привітав  Голова освітнього комітету Асоціації ІТ Україна Орехов О.А.

Пленарні доповіді були сприйняті з великою зацікавленістю:

• «Енергетика–глобальная проблема человечества»-    Халатов А.А., акад.НАНУ, зав.каф.ФЕС ФТІ  НТУУ«КПІ» – текст доповіді, презентація,

DSC00073-[A]Phys_Conf_-_May-15DSC00131-[A]Phys_Conf_-_May-15

• «Сучасні підходи до забезпечення кібернетичної безпекик» –  Грайворонський М., доцент ФТІ, зав. кафедрою ІБ НТУУ «КПІ» -текст доповіді, презентація,

• DSC00148-[A]Phys_Conf_-_May-15DSC00263-[A]Phys_Conf_-_May-15
  • «Основні ідеї рефлексивного аналізу» - Смірнов С.А., доцент ФТІ НТУУ»КПІ» –  текст доповіді, презентація.

DSC00305-[A]Phys_Conf_-_May-15DSC00370-[A]Phys_Conf_-_May-15

Далі учасники працювали у 6-ох секціях, за результатами роботи яких були відзначені найкращі роботи:

1. Актуальні питання сучасної фізики – Качановська Вікторія, Поцелуєв Василь, Щукін Сергій
  2. Фізика енергетичних систем – Кочура Юрій, Гамрецька Альона, Стреляєв Олексій
  3. Теоретичні та прикладні проблеми математики та інформатики – Крюков Владислав, Молоченко Дар’я, Терлецький Дмитро
  4. Проблеми безпеки інформації в інформаційно-комунікаційних системах – Кіреєнко Олександр, Савінов Дмитро, Віролайнен Віктор, Крахмалюк Іван
  5. Теоретичні та прикладні проблеми криптографічного захисту інформації – Новокшонов Андрій, Мурзін Олександр, Стремецька Мирослава
  6. Теорія та практика технічного захисту інформації – Власенко Ярослав, Дорошенко Анна, Чіпак Максим.

Заступник голови оргкомітету П.О.Наказной

Травень 26, 2015