22 жовтня в ЦКМ КПІ Фізико-технічний інститут святкував своє 20-річчя

ФейерверкЦій події передувала низка майстер-класів для студентів від випускників  ФТІ «IPT family Forum» в залі засідань Вченої ради КПІ, серед них – телеміст з випускником ФТІ Єгором Анчішкіним. У 2006-му Єгор із партнерами переконав увесь світ, що український стартап із розпізнавання облич на відео Viewdle найкращий у Європі.

В залі ЦКМ КПІ зібрались студенти, випускники, співробітники, гості Фізтеху. Проректор НТУУ КПІ з перспективного розвитку, директор ФТІ  з 1995 до 2015 року, професор Новіков Олексій Миколайович згадав ключові моменти з історії Фізтеху, привітав усіх присутніх. Серед гостей були представники НТУУ «КПІ»,  провідних середніх навчальних закладів. Заступник директора ІПСА Романенко В.Д. виступив зі спогадами про створення Фізтеху. Дружній ФТІ привітали директор Політехнічного ліцею Киричков Ю.В., делегація  Київського природничо-математичного  ліцею №145. Випускник ФТІ,  директор компанії «Інфосейф ІТ» Віктор Жора виступив зі словами подяки рідній альмаматері. Всі з задоволенням слідкували за дійством, яке розгорталось на сцені. Особливо ефектно виступили студенти і викладачі ФТІ у спільному танго. Дуже цікавим був номер «Старі фото», з якого стало зрозуміло, що ФТІ – це дружна і весела родина.

ВедущиеНовиковМимытанецЖораДевушкиТангоФото1 выпускАнтонюкЦветыСмирноввыпВасиленко

Жовтень 26, 2015