×
Вхід:

кафедри

Вітаємо!! Ви зараховані на бюджет та розподілені по спеціалізаціям на ФізТеХ

Інформація про зарахування знаходиться на сайті vstup.info, в ваших кабінетах з’явиться 12.08.2016.

Денна форма навчання 
Спеціальність: 105 Прикладна фізика та наноматеріали
Спеціалізація: Високі фізичні технології
Фізико-технічний інститут
Галкіна Ганна Костянтинівна
Дащенко Володимир Дмитрович
Ковальчук Павло Володимирович
Косенко Даниїл Павлович
Крук Антон Сергійович
Мамчур Ярина Дмитрівна
Маньковський Олексій Віталійович
Німий Ігор Олександрович
Онкович Ігор Ярославович
Пінчук Олексій Олександрович
Романенко Іван Олегович
Романцов Максим Валерійович
Сахаров Святослав Сергійович
Ситенок Антон Олександрович
Стаднік Андрій Олександрович

 

Денна форма навчання 
Спеціальність: 105 Прикладна фізика та наноматеріали
Спеціалізація: Фізика живих систем
Фізико-технічний інститут
Барвінко Михайло Андрійович
Кагановський Олексій Віталійович
Коталевич Владислав Віталійович
Курт Олег Владиславович
Олешко Олександра Василівна
Руцький Костянтин Валерійович

 

Денна форма навчання 
Спеціальність: 105 Прикладна фізика та наноматеріали
Спеціалізація: Фізика новітніх джерел енергії
Фізико-технічний інститут
Аврамець Юрій Іванович
Данилов Михайло Андрійович
Заровська Анна Валеріївна
Курбет Дар`я Євгеніївна
Мазурков Євгеній Дмитрович
Нечепуренко Максим Ігорович
Пацьора Єлизавета Михайлівна
Пелехатий Сергій Олегович
Сичук Ірина Юріївна
Титов Сергій Костянтинович
Трохимчук Володимир Сергійович
Хлієв Нікіта Олександрович
Шумигай Олександр Олександрович
Юшин Андрій Валерійович

 

Денна форма навчання 
Спеціальність: 125 Кібербезпека
Спеціалізація: Системи і технології кібербезпеки
Фізико-технічний інститут
Агеєнко Віталій Миколайович
Артеменко Владислав Романович
Бублик Олександр Олександрович
Васько Кирило Вікторович
Вовчановський Павло Павлович
Войцеховський Андрій Валерійович
Загороднюк Олександр Олександрович
Звінський Тарас Сергійович
Зінкевич Олександр Сергійович
Коваленко Ангеліна Миколаївна
Колісніченко Ольга Анатоліївна
Лихошерст Владислав Романович
Лях Дар`я Олександрівна
Максимишин Роман Андрійович
Матрос Кирило Андрійович
Нікітін Євгеній Євгенович
Распутний Степан Сергійович
Соболь Зоряна Мирославівна
Соловей Богдан Вадимович
Токарєв Микита Сергійович
Трегуб Антон Володимирович
Урсол Олексій Ігорович
Хукаленко Євгеній Олександрович
Циганков Руслан Ігорович
Чернікова Аліна Анатоліївна
Ширяєва Дар`я Анатоліївна

 

Денна форма навчання 
Спеціальність: 125 Кібербезпека
Спеціалізація: Математичні методи кібербезпеки
Фізико-технічний інститут
Білик Дмитро Максимович
Ганіч Ігор Володимирович
Горбунова Анастасія В`ячеславівна
Дубас Антон Сергійович
Зарічний Антон Олександрович
Іллін Дмитро Олександрович
Кононко Іван Миколайович
Коссе Антон Геннадійович
Мохонько Михайло Максимович
Нестеренко Єлизавета Олександрівна
Носко Павло Миколайович
Пеліхова Надія Сергіївна
Подлєсний Михайло Дмитрович
Попов Артем Олегович
Пронченко Андрій Андрійович
Семенов Ілля Сергійович
Синицін Максим Дмитрович
Сметанюк Богдан Любомирович
Сомов Ілля Андрійович
Стріганов Максим Валерійович
Харченко Максим Сергійович
Цебринська Наталія Андріївна
Цикало Гліб Олегович
Чижик Кирило Олегович
Чмерук Микола Миколайович

 

Денна форма навчання 
Спеціальність: 125 Кібербезпека
Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації
Фізико-технічний інститут
Бірюкова Анна Михайлівна
Вєтюков Данило Олександрович
Вітько Юрій Сергійович
Гачан Сабіна Олегівна
Гладишко Євгеній Вікторович
Городівський Владислав Анатолійович
Горошко Богдан Володимирович
Гуцалюк Едуард Анатолійович
Дрегало Богдан Сергійович
Кісіоглова Анастасія Іванівна
Копанєв Микита Михайлович
Кочубей Олексій Ігорович
Краснов Олександр Сергійович
Кудрявцева Юлія Олександрівна
Михальчук Ярослав Анатолійович
Ранценс Дарія Сергіївна
Сидорченко Максим Олександрович
Сіліч Владислав Юрійович
Струнін Ігор Віталійович
Тригуба Руслан Вікторович
Тусіна Наталія Володимирівна
Шабаркін Павел Олегович
Юхименко Антон Васильович
Якушев Ілля Дмитрович
Яриш Марія Борисівна

 

Денна форма навчання 
Спеціальність: 113 Прикладна математика
Спеціалізація: Математичні методи комп’ютерного моделювання
Фізико-технічний інститут
Бунін Олександр Андрійович
Волкова Єлизавета Андріївна
Калінчук Анастасія Миколаївна
Каянова Альона Сергіївна
Кириленко Іван Андрійович
Коваль Арсентій Васильович
Ковальчук Олексій Сергійович
Корнацький Богдан Вікторович
Крива Катерина Андріївна
Кучинський Кирило Олександрович
Мадяк Сергій Петрович
Мелько Марія Андріївна
Мельниченко Антон Сергійович
Миронець Марина Володимирівна
Навроцький Геннадій Вікторович
Павлічек Владислав Валентинович
Пальоха Діана Олегівна
Пислар Богдана Вікторівна
Пісарева Анастасія Юріївна
Рожко Богдан Сергійович
Романенко Марія Сергіївна
Сек Дар`я Русланівна
Тарасенко Степан Анатолійович
Трішина Анна Олександрівна
Хоменко Руслан Олександрович
Хомініч Дмитро Сергійович
Шило Максим Костянтинович
Шпирний Ілля Дмитрович
Южаков Богдан Валерійович

 

Денна форма навчання 
Спеціальність: 113 Прикладна математика
Спеціалізація: Прикладна криптологія
Фізико-технічний інститут
Абдула Марина Вікторівна
Бабич Денис Степанович
Бондар Андрій Юрійович
Бурлука Максим Володимирович
Василенко Олексій Вікторович
Власенко Назар Миколайович
Голуб Макар Сергійович
Жук Анна Анатоліївна
Іккес Софія Павлівна
Кашуба Артем Костянтинович
Кузнєцов Павло Сергійович
Купчинський Микола Романович
Кучерявий Костянтин Ігорович
Олефір Поліна Юріївна
Поляков Роман Миколайович
Пясецький Богдан Юрійович
Салипа Владислав Сергійович
Салій Роман Васильович
Семененко Даніїл Володимирович
Сичова Анастасія Сергіївна
Слуцький Дмитро Олексійович
Смирний Владислав Олександрович
Смоляк Юрій Святославович
Стасюкевич Анатолій Тимурович
Ярощук Владислав Володимирович

 

Серпень 6, 2016