×
Вхід:
photo
Тетяна Василівна Литвинова

в.о. директора ФТІ НТУУ "КПІ ім. Сікорського", доцент кафедри інформаційної безпеки

14 жовтня відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу «Intel-Техно Україна 2015-2016» – національного етапу міжнародного конкурсу «Intel-ISEF»

В межах Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge» 11-14 жовтняZakr відбувався 8-й конкурс для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України «Intel-Технo Україна 2016-2017»національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair). Церемонія нагородження переможців Конкурсу «Intel-Техно Україна 2015-2016»  була особливо урочистою.

СнимокВідео КПІ TV про закриття Фестивалю

Першими на сцену ведучі викликали прізвища авторів проектів в усіх
категоріях конкурсу, які були підтримані партнерами і спонсорами конкурсу.
Їм вручалися дипломи і сертифікати міжнародних наукових товариств та спонсорів, а також спеціальні призи – мобільні акумулятори, флеш-накопичувачі, Bluetooth гарнітури, квадрокоптери та інше. Після цього були оголошені прізвища авторів проектів, які посіли четверте місце, потім третє, друге і, нарешті, перше. Насамкінець були оголошені спуерфіналісти. Окрім дипломів відповідного гатунку всі вони також отримали ще й подарунки від спонсорів.

Все призеры

 

Снимок2Отже перемогу в конкурсі «Intel-Техно Україна 2016» здобули:

У категорії «Комп’ютерні науки» – Антон Коцюбайло («Розробка інформаційних методів та засобів діагностування якості охолоджених продуктів». Черкаський фізико-математичний ліцей Черкаської міської ради Черкаської області).

У категорії «Робототехніка та інтелектуальні машини» – Владислав Марченко («Інформаційна рукавичка». Львівська обласна Мала академія наук).

У категорії «Фізика і астрономія» перше місце не присуджувалося. Друге місце посів Владислав Нескородов («Безконтактне гасіння пожежі і попередження осередків займання за допомогою високовольтного електростатичного поля». “Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського”, м. Київ).

У категорії «Енергетика» – Валерія Тищенко («Вироблення електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води». Херсонський фізико-технічного ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті).

Супрун

У категорії «Математика» – Юлія Супрун («Розв’язування діофантових рівнянь першого тадругого степенів шляхом пошуку зв’язків між коефіцієнтами». Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 імені Героя Радянського союзу О.Бутка, Комунальний заклад Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю).

 

У категорії «Інженерія» – Дмитро Житник («Прилад для очищення повітря приміщень від радіоактивного радону та його дочірніх продукуктів розпаду». Київський Палац дітей та юнацтва).

А до участі у суперфіналі конкурсу рекомендовано такі проекти та їхні автори:

Суперфиналисты отд

Суперфиналисты

Альона Ратушна («Дослідження впливу екобезпечних наповнювачів саманної суміші на фізико-механічні властивості цегли-сирцю». Комунальний заклад “Маріупольський технічний ліцей” Маріупольської міської ради Донецької області),

Снимок4Ольга Крива («LIFELINE. КЗ» Вінницький районний Будинок дитячої та юнацької творчості»),

Аліса Коваль, Ева Потокі, Олексій Чалий («Окуляри зі здатністю змінювати діоптрії». Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», м. Київ),

Юлія Супрун («Розв’язування діофантових рівнянь першого та другого степенів шляхом пошуку зв’язків між коефіцієнтами». Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10 імені Героя Радянського союзу О.Бутка, Комунальний заклад Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю),

Валерія Тищенко («Вироблення електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води». Херсонський фізико-технічного ліцей Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті),

Карина Семенко («Перетворення електроенергії блискавки індукційним методом для подальшого використання». Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ ім. Сікорського”, м. Київ),

Владислав Марченко («Інформаційна рукавичка». Львівська обласна Мала академія наук),

Антон Коцюбайло («Розробка інформаційних методів та засобів діагностування якості охолоджених продуктів». Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області).

Снимок3Повний перелік призерів Конкурсу

 

 


 

 

 

 

Жовтень 16, 2016