IMG_8163_1
Павло Олександрович Наказной

Старший викладач кафедри Інформаційної безпеки

Пленарна секція XV Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Теоретичні i прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

В рамках пленарної секції XV Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Теоретичні i прикладні проблеми фізики, математики та інформатики» відбудуться оглядові доповіді із сучасних проблем науки:

1. Шарапов Сергій Геннадійович, д.ф.-м. н., завідувач лабораторією сильнокорельованих низьковимірних систем Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України «Топологiчнi фази та топологiчнi фазовi переходи (про Нобелiвcьку премiю з фiзики за 2016 рiк)»
2. Сдобніков Віктор Юрійович, головний архітектор ADAS програми в автомобільній лінійці бізнесу компанії Люксофт «Обзор исследований проблем распознавания образов как задач удовлетворения ограничений»
3. Барановський Олексій Миколайович, доцент кафедри інформаційної безпеки Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського «Моделі APT-атак та їх реалізація»

Пленарна секція розпочне свою роботу 25 травня о 10 год. 15 хв. у Великій фізичній аудиторії КПІ ім. Ігоря Сікорського. Запрошуються усі бажаючі!

Логотип 2017 - 2

Травень 15, 2017