“Сomputer vision” – нова магістерська програма для прикладних математиків Фізтеху!

computer-vision_1

Вітаємо абітурієнтів, які обрали прикладну математику  Фізтеху!

Поряд з двома найсучаснішими спеціалізаціями Прикладної математики ФТІ (штучний інтелект, Machine Learning, обробка надвеликих   обсягів інформації  (Big Data), квантова інформатика, цифровий підпис, Advanced Cryptography -неповний перелік термінів цих спеціалізацій), з’явилась нова магістерська спеціалізація “Математичні методи розпізнавання образів і комп’ютерного зору”  (Сomputer vision).

В магістратурі Ви будете мати можливість стати фахівцями якісно нового типу, що поєднують високий професіоналізм  в комп’ютерних науках (Constraint Programming)  з глибокими  знаннями математики (Constraint Satisfaction Problem), на яких ґрунтується створення машинного  інтелекту, розпізнавання образів, “copmputer vision”.

cvnv2computer-vision-venn

Липень 25, 2017