Інформація для викладачів (оновлено)

colleagues-01

Шановний колего!

29  серпня  (о 10 00 ЦКМ) - збори КПІ

29  серпня (о 1330 в 215 ауд. 11 к.) - збори кафедр ФТІ

Запрошуємо відзначати початок нового навчального року зустріччю на сесії професорсько-викладацького складу в Центрі культури і  мистецтв університету (29  серпня  о 10 00).  Багаторічна традиція викладачів НТУУ «КПІ» – отримувати зі щорічної доповіді ректора інформацію про підсумки минулого навчального року та основні тенденції розвитку університету в наступному. В минулому році були раді бачити обличчя викладачів ФТІ в залі Центру культури і  мистецтв університету.

Після університетської сесії,  29  серпня о 1330 в 215 аудиторії 11 корпусу відбудуться спільні збори кафедр фізтеху з доповіддю відповідального секретаря відбіркової комісії про підсумки вступної кампанії. Крім того, є спільні  проблеми і задачі, які потрібно обговорити в нашому колективі. Після зборів – засідання кафедр.

Далі в ці дні порядок роботи наступний:

29 серпня об 1500 – засідання Ради ФТІ в 214-11.

30 серпня о 1200 запрошуємо всіх привітати першокурсників в  Великій фізичній аудиторії 1 корпусу НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”

30 серпня о 1500 – посвячення в студенти 1 курсу на площі Знань.

Вітаємо з новим навчальним роком!

Деканат ФТІ

Серпень 21, 2017