CIG_1AVATAR

кафедри

ВІТАЄМО!

shutterstock_94341775

05 грудня завершився XVI Всеукраїнський  студентський турнір фізиків, який проходив в КПІ і  був організований ФТІ.  Від ФТІ приймало участь 22 студенти, які виступали в 4-х командах, керівниками яких були Мірошнікова І.Ю., та Гільчук А.В. Переможцями турніру стали :

Диплом 1-го ступеня (індивідуальний залік) – Тусіна Наталія, гр. ФЕ-61.

Диплом  II-го ступеня (індивідуальний залік) – Ольховик Ілля (гр. ФФ-71ф) Мамчур Ярина, ( гр.ФФ-61)

Диплом ІII-го ступеня (індивідуальний залік) – Семенко Каріна (гр.ФІ-73,    Хацько Микита (гр. ФБ-74).

Всі команди ФТІ отримали дипломи різного ступеню та спеціальні відзнаки журі.

Суттєвий вклад в організацію, підготовку, проведення та закриття  Турніру вніс секретар оргкомітету  Турніру, старший викладач кафедри ІБ  Наказной Павло Олександрович.

Грудень 12, 2017