CIG_1AVATAR

Вітаємо з початком нового навчального року! Інформація для співробітників ФТІ

colleagues-01

Шановний колего!

30  серпня  (о 10 00 ЦКМ) - святкова сесія професорсько-викладацького складу КПІ, присвячена 120 річчю КПІ

30  серпня (о 1300 в 215 ауд. 11 к.) - традиційні збори викладачів ФТІ

Запрошуємо відзначати початок нового навчального року зустріччю на сесії професорсько-викладацького складу в Центрі культури і  мистецтв університету (30  серпня  о 10 00).  Багаторічна традиція викладачів НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» – отримувати зі щорічної доповіді ректора інформацію про підсумки минулого навчального року та основні тенденції розвитку університету в наступному. В минулому році були раді бачити обличчя викладачів ФТІ в залі Центру культури і  мистецтв університету.

Після університетської сесії,  30  серпня о 1300 в 215 аудиторії 11 корпусу відбудуться спільні збори кафедр фізтеху з доповіддю відповідального секретаря відбіркової комісії про підсумки вступної кампанії. Крім того, є спільні  проблеми і задачі, які потрібно обговорити в нашому колективі. Після зборів – засідання кафедр.

Далі в ці дні порядок роботи наступний:

31 серпня о 1300 запрошуємо всіх привітати першокурсників в  залі засідань Вченої Ради 1 корпусу НТУУ “КПІ ім. Ігоря Сікорського”

31 серпня о 1500 – посвячення в студенти 1 курсу на площі Знань.

Вітаємо з новим навчальним роком!

Деканат ФТІ

Серпень 27, 2018