25.06.2019 р. Оновлено інформацію щодо вступу в бакалаврат на спеціальності Фізтеху

VoprosНа сторінці вступника на 1 курс ви знайдете всю необхідну інформацію щодо спеціальностей і освітніх програм ФТІ, навчальних планів, календарного плану вступної кампанії, посилання на нормативні документи, графіку роботи приймальної комісії КПІ ім. І.Сікорського та відбіркової комісії ФТІ, телефони, відповіді на поширені питання абітурієнтів, запис до електронної черги під час прийому документів, посилання про чати абітурієнтів ФТІ, цікаві розповіді про фізтех на YouTube, коефіцієнти при розрахунках рейтингу,  поради і багато іншої корисної і цікавої інформації.

Червень 25, 2019