ТЕСТУВАННЯ НА ДУАЛЬНУ ОСВІТУ ДЛЯ МАГІСТРІВ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ

Samsung R&D Institute UkraineТестування  на дуальну освіту   відбудеться  на території  Samsung R&D Institute Ukraine / SRK /. Остаточні дати: 18 та 25 липня,  8 та 15 серпня. З 4 дат можна обрати 3 спроби. Програма підготовки до тестування додається. Вона однакова для всіх спеціальностей (105 Прикладна фізика, 113 Прикладна математика, 125 Кібербезпека), тому що в SRK цінують інтегральні знання. Творчі колективи, які складаються зі спеціалістів різних спеціальностей,  створюють реальні високотехнологічні розробки  за допомогою фундаментальних знань і IT-технологій.  До тестування  будуть  допущені  ті, хто подав відповідну заяву про бажання  навчатись  в  магістратурі  ФТІ  за  дуальною  формою  освіти  до відбіркової  комісії  в  153 аудиторію 16 корпусу.

Графік  роботи відбіркової комісії.

Питання в Telegram з дуальній  освіти в ФТІ – @LitvinovaTatyana

Програма підготовки до тестування.

Липень 11, 2019