ТЕСТУВАННЯ НА ДУАЛЬНУ ОСВІТУ ДЛЯ МАГІСТРІВ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ

Samsung R&D Institute UkraineТестування  на дуальну освіту   відбудеться  на території  Samsung R&D Institute Ukraine / SRK /. Остаточні дати: 18 та 25 липня,  8 та 15 серпня. З 4 дат можна обрати 3 спроби.  Якщо не використав 3 спроби, буде надано можливість продовжити у вересні. Програма підготовки до тестування додається. Вона однакова для всіх спеціальностей (105 Прикладна фізика, 113 Прикладна математика, 125 Кібербезпека), тому що в SRK цінують інтегральні знання. Творчі колективи, які складаються зі спеціалістів різних спеціальностей,  створюють реальні високотехнологічні розробки  за допомогою фундаментальних знань і IT-технологій.  До тестування  будуть  допущені  ті, хто подав відповідну заяву про бажання  навчатись  в  магістратурі  ФТІ  за  дуальною  формою  освіти  до відбіркової  комісії  в  153 аудиторію 16 корпусу.

Графік  роботи відбіркової комісії.

Програма підготовки до тестування.

Питання в Telegram з дуальній  освіти в ФТІ – Питання до @fti_kpibot.

Відповіді на поширені питання:

1.Чи можна продовжити тестування у вересні?

Можна, якщо не використав 3 спроби. Дати будуть узгоджені і опубліковані пізніше.

2. Якщо подав заяву у відбіркову комісію про бажання вступити на дуальну освіту, що робити далі?

Тестування зазвичай відбувається на території  Samsung R&D Institute Ukraine (SRK) по четвергам 2 рази на місяць. Якщо ви подали заяву на дуальну освіту і вступили (або поступаєте)  до магістратури ФТІ, потрібно зареєструватись  в Samsung R&D Institute Ukraine (SRK) до понеділка на тестування в четверг за адресою:

SRK 3. Чи варто туди йти якщо я збираюся вступати на розпізнавання образів та комп’ютерний зір? Я просто дивився, що таких напрямків в самсунгу немає.

Там дуже потрібні такі фахівці

4.Чи є якась офіційна програма чи план того, що там буде?
Є навчальний план, в якому окремі дисципліни викладають співробітники Samsung R&D Institute Ukraine (SRK) на своїй території. Крім того, для кожного складається індивідуальний план, узгоджений керівником від SRK. Кількість аудиторних годин зменшена. Тема науково-дослідної роботи, практики, магістерської роботи співпадають з робочими завданнями

5. Як синхронізуються заняття у ФТІ та Samsung? чи не буде такого, що я, наприклад, маю бути на якомусь занятті або навіть на заліку в ФТІ і в той же самий час я маю бути у самсунгу для того, щоб щось там робити? Розклад складаємо так, щоб ви мали змогу працювати. Крім того, дивись відповідь на попереднє запитання.

Липень 11, 2019