Яка спеціальність краща?

Прикладная физика3ФТІ – це не тільки окремі навчальні напрями, спеціальності,  це особливі випускники, відомі  не тільки в Україні, а й за її межами. Крім ґрунтовних фундаментальних і професійних знань вони відрізняються гнучкістю мислення, нестандартними підходами у вирішенні задач, наполегливістю,  широким світоглядом. Фізтех дає їм  багато можливостей проявити себе в різних галузях.  Дуже важливо те, що, фундаментальна підготовка на рівні університетів поєднується з практичними навичками – починаючи з практики після 3 курсу,   студенти працюють в реальних колективах, виконують реальні завдання високих фахівців в своїй галузі, які перетворюються в   дипломні роботи бакалавра, магістра (в розкладі для цього є окремі дні).

Спеціальність  «Кібербезпека» більше спрямована на розв’язок практичних задач, вона ближче до інженерної освіти, інновацій, але, на відміну від інших інженерних спеціальностей, в ФТІ  вона теж насичена ґрунтовною фундаментальною освітою, яка, за відгуками роботодавців і випускників,  «форматує» мислення, допомагає ÐšÑ–Ð±ÐµÑ€Ð±ÐµÐ·Ð¿ÐµÐºÐ°1швидко знаходити нетривіальні рішення в досягненні  мети. Звісно, що без досконалого володіння комп’ютерними технологіями, ця спеціальність не може обійтись.