×
Вхід:
кафедри
Публікації на сайті
Акредитаційна експертиза освітніх програм

11-14 грудня в Фізико-технічному інституті працювали комісії, які проводили акредитаційну експертизу за двома освітньо-професійними програмами спеціальності 125 Кібербезпека:
11-13 грудня, Системи технічного захисту інформації:

члени експертної комісії:

Корченко Олександр Григорович (голова комісії), завідувач кафедри безпеки інформаційних технологій Національного авіаційного університету, доктор технічних наук, професор.

Цопа Олександр Іванович, завідувач кафедри радіотехнологій інформаційно-комунікаційних систем Харківського національного університету радіоелектроніки, доктор технічних наук, професор.

12-14 грудня, Системи, технології та математичні методи кібербезпеки:

члени експертної комісії:

Оксіюк Олександр Глібович (голова комісії), завідувач кафедри кібербезпеки та захисту інформації Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор.

Васіліу Євген Вікторович, професор кафедри інформаційної безпеки та передачі даних Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова, доктор технічних наук, професор.

Проректори Якименко Юрій Іванович та Новіков Олексій Миколайович побажали комісіям успішної роботи. Після детальної перевірки документації на кафедрах комісії ознайомились з матеріальною базою, провели контроль знань студентів-випускників.

Висновки на сайті:

https://kpi.ua/accreditation-125-stmmk

https://kpi.ua/accreditation-125

аккр 1rpt
cofcof

Детальніше

Вітаємо переможців змагань!!!

Картинки по запросу вітаємо картинки

1 грудня відбулися CTF-змагання від Deloitte Ukraine.

Вітаємо переможців змагань – студентів Фізико-технічного інституту:

Анатолія Романченка – II місце,

Андрія Войцеховського – III місце, Детальніше

Факультативний курс “Статистичні методи розпізнавання ”

Schles

З 1 вересня 2018 професор Шлезінгер М.І. знов починає читати свій унікальниий курс “Статистичні методи розпізнавання” кожну суботу 2 пара 215-11. Лекції проводяться за планом для гр. ФІ-81(3) магістри, але вхід вільний для усіх зацікавлених.

Вітаємо з успішним вступом до ФТІ!

solnyshko

Шановний першокурснику!

Викладачі та студенти ФТІ вітають тебе з приєднанням до нашої дружньої  родини!

31 серпня  – День першокурсника! Детальніше

Вітаємо з початком нового навчального року! Інформація для співробітників ФТІ

colleagues-01

Шановний колего!

30  серпня  (о 10 00 ЦКМ) - святкова сесія професорсько-викладацького складу КПІ, присвячена 120 річчю КПІ

30  серпня (о 1300 в 215 ауд. 11 к.) - традиційні збори викладачів ФТІ Детальніше

Вітаємо Мельника Б.Л.!

Вітаємо Мельника Богдана Леонідовича з отриманням Диплома III ступеня на  Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни “Фізика”. Так тримати, Богдане!

ВІТАЄМО!

05 грудня завершився XVI Всеукраїнський  студентський турнір фізиків, який проходив в КПІ і  був організований ФТІ.  Від ФТІ приймало участь 22 студенти, які виступали в 4-х командах, керівниками яких були Мірошнікова І.Ю., та Гільчук А.В. Детальніше

ВІТАЄМО!

23 листопада 2017 року відбулася X відкрита олімпіада з теорії електронних кіл  (ФЕЛ)  пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який працював у нашому університеті з 1964 до 2007 року. Детальніше

Завершився XVI Всеукраїнський студентський турнір фізиків

З 1 по 5 грудня в КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі Фізико-технічного інституту відбувся XVI Всеукраїнський студентський турнір фізиків.

Турнір проводиться щорічно з 2001 р., в цьому році його вперше приймає КПІ. Правила турніру засновані на завчасному розв’язанні та захисті у командній полеміці 17 задач, що обрані міжнародним оргкомітетом шляхом голосування національних оргкомітетів. Детальніше

IBM Day

29 листопада у КПІ імені Ігоря Сікорського відбувся День IBM, присвячений проблемам кібербезпеки «IBM Day «Security of informational-communicational systems».

У межах його програми відбулося підписання Протоколу про наміри щодо створення на базі Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Академічного центру компетенцій IBM «Безпека інформаційно-комунікаційних систем». Детальніше