×
Вхід:

Конкурс Intel-Техно

Интел

РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНКУРС “ІNTEL-ТЕХНО УКРАЇНА” 2017-2018 ПОЧАЛАСЬ!

Нормативні документи щодо проведення конкурсу INTEL-Техно Україна 2017-2018

В 2010 р. стартував Конкурс для учнів загальноосвітніх навчальних закладів України «Intel-Технo Україна»національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair,  далі Конкурс).

Категорії та підкатегорії Intel ISEF (для Іntel-Техно)

1.МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ

2.ФІЗИКА І АСТРОНОМІЯ

3.ІНЖЕНЕРІЯ

  • Інженерна механіка
  • Матеріалознавство
  •  Екологічна інженерія
  • Біомедична інженерія

4. ЕНЕРГЕТИКА

  • Фізична енергетика
  • Хімічна енергетика

 5.КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ

  • Вбудовані системи
  • Системне програмне забезпечення
  • Обчислювальне (комп’ютерне) біомоделювання

6.РОБОТОТЕХНІКА

З 2014 року Конкурс став однією зі складових ІІІ Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».

Метою Конкурсу є всебічна підтримка обдарованої молоді України в сприянні активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадженні інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальний процес.

Міжнародний конкурс науково-технічної творчості школярів Intel ISEF є найбільшим у світі конкурсом науково-дослідницьких проектів учнів старших класів, молодих науковців та інженерів. Всесвітній фінал Intel ISEF проходить щороку у травні в одному з міст США.

Переможці Суперфіналу Національного етапу Конкурсу отримають право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF  у  травні 2017 року. Роботи фіналістів оцінюватимуть вчені із світовим ім’ям, у тому числі – лауреати Нобелівської премії.

Титульним спонсором Intel ISEF з 1996 р. є всесвітньо відома корпорація Intel. Зараз цей конкурс є однією з наймасштабніших освітніх ініціатив корпорації.

Генеральний спонсор – Благодійна фундація  України «Відкриті серця».

Національний Конкурс у 2017-2018 н.р. проводиться у три етапи:

● І етап (заочний): до 25 вересня – реєстрація та відбір учасників на підставі наданих тез;

● ІІ етап (очний): 10 – 13 жовтня – постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі; визначення переможців, призерів та суперфіналістів;

● ІІІ етап (фінальний): листопад  – лютий  – доопрацювання суперфіналістами власних проектів.

●  лютий  – суперфінал, оголошення складу делегації для поїздки на Всесвітній фінал.

Щороку учасниками всесвітнього фіналу конкурсу стають понад 1600 кращих молодих вчених і винахідників, які представляють 75 країн. На конкурсі вони демонструють інноваційні наукові проекти, обмінюються ідеями, а також виборюють численні престижні нагороди, призи та стипендії.

Призовий фонд конкурсу становить понад 4 мільйони доларів США, який витрачається на нагороди за перші, другі треті та четверті місця  (загалом біля 600 нагород) у кожній категорії (3 000, 1 500, 1 000 та 500 доларів США, відповідно), а також спеціальні нагороди.

Фіналісти Intel ISEF відбираються щорічно по всьому світу за результатами понад 550 афілійованих конкурсів (регіональних або національних етапів), у яких беруть участь близько 65 тисяч учнів, і кількість таких конкурсів і їх учасників щороку зростає. Загалом же кількість учасників, від місцевого до національного рівня, становить зараз декілька мільйонів осіб. Кожен афілійований регіональний або національний конкурс має відповідати високим світовим науково-технічним та організаційним вимогам.

Серед членів наукового журі Всеукраїнського конкурсу – провідні вчені та освітяни з наукових та науково-освітніх установ України (Інститути Національної академії наук України, НТУУ “Київський політехнічний інститут” та інші), а також відомі молоді науковці. При визначенні переможців члени журі оцінюють не лише науковий рівень проектів, але й  ті особливості, які підвищують шанси на перемогу на Intel ISEF, у тому числі презентаційні та комунікаційні навички конкурсантів, логічне мислення, володіння англійською мовою, самостійність та завершеність проектів.

Умови  національного конкурсу

Умови міжнародного конкурсу: http://www.societyforscience. org/isef/about/rules_regulations.asp

Вимоги до наукових робіт на конкурсі: http://www.societyforscience. org/isef/rules/safdisp.pdf

Координатор Конкурсу- Попова Вікторія Едуардівна

З усіх питань з  реєстрації проектів звертатись до Булигіної Людмили Вікторівни – 050-572-70-27

Конкурс проводиться під патронатом Національної академії наук України, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Головного управління освіти і науки м. Києва.

Організатор Національного етапу Конкурсу – Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” – є одним з найбільших навчальних закладів Європи, потужним науковим, просвітницьким, культурним, молодіжним центром країни. Проведення Конкурсу для молодих науковців країни –  це ще один крок до підвищення наукового потенціалу України, до активізації і науково-творчої діяльності школярів, ранньої профорієнтації учнівської молоді.

Записати

 

 Детальніше про конкурс

Intel-Техно Україна- http://intel.ipt.kpi.ua/

Тези конкурсів:

1 – лютий 2010     2 - лютий  2011     3 – лютий   2012    4 – лютий 2013    5 – лютий 2014   6 – жовтень 2014  

Переможці конкурсів:

1 – лютий 2010     - лютий  2011     3 – лютий   2012    4 – лютий 2013    5 – лютий 2014   6 – жовтень 2014     

Досягнення на міжнародних етапах конкурсу Intel-Isef:

1 – лютий 2010     - лютий  2011     3 – лютий   2012    4 – лютий 2013    5 – лютий 2014   6 – жовтень 2014