Вітаємо учасників гуртка dcua-school (https://t.me/infosec_kpi_dev) з перемогою у Міжнародному чемпіонаті з кодування, криптографії, кібербезпеки (СTF) та захисту інформації!

1-3 травня 2026 року Маріупольським державним університетом за підтримки Київської Малої академії наук проводилося змагання з кібербезпеки. В результаті видано 1 золота, 2 срібних і 3 бронзових медалі.

Переможці – студенти ННФТІ:
1 місце, золота медаль — ШКАРУПА Микита ФБ-45
2 місце, срібна медаль — ГОНЧАРЕНКО Поліна ФБ-56