ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТІВ 3-6 КУРСІВ ВСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ ФТІ! ЧЕРГОВА ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ SAMSUNG RESEARCH UKRAINE

Logo-Samsung109 червня о 16.00 годині відбудеться чергова онлайн зустріч з партнерами ФТІ,  представниками  дослідницького центру Samsung Research Ukraine (SRK). На зустрічі Ви зможете детальніше дізнатися про напрямки розробок та досліджень, які проводяться в SRK– штучний інтелект та його застосування в кібербезпеці, доповненій реальності та робототехніці, інші. А найголовніше, ви зможете дізнатися про можливості вашої співпраці з компанією у таких напрямках:

- Інтернатура для студентів 3-6 курсів.

- Дуальна освіта для магістрів.

- Можливість написання бакалаврського та магістерсього дипломів під керівництвом наставника компанії.

- Проходження переддипломної практики.

Тож, якщо вас цікавить інформація про можливість долучитися до компанії, яка входить в TOP-5 World Best Global Brands, отримати практичні знання з дослідницької інженерії, стати учасником розробок, які імплементуються у пристрої Samsung – приєднуйтеся до зустрічі за посиланням:

Червень 3, 2021