Що ще може переконати поступити в ФТІ?

ФТІ – це не тільки окремі навчальні напрями, спеціальності,  це особливі випускники, відомі  не тільки в Україні, а й за її межами. Крім ґрунтовних фундаментальних і професійних знань вони відрізняються гнучкістю мислення, нестандартними підходами у вирішенні задач, наполегливістю,  широким світоглядом. Фізтех дає їм  багато можливостей проявити себе в різних галузях.  Дуже важливо те, що, фундаментальна підготовка на рівні університетів поєднується з практичними навичками, починаючи з практики після 3 курсу,   студенти працюють в реальних колективах, виконують реальні завдання високих фахівців в своїй галузі, які перетворюються в   дипломні роботи бакалавра, магістра (в розкладі для цього є окремі дні).