×
Вхід:
Старший викладач кафедри Інформаційної безпеки
Павло Олександрович Наказной

Вчений секретар Ради ФТІ.
Заступник голови оргкомітету Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених.
Керівник команди НТУУ "КПІ" та член журі на Всеукраїнському студентському турнірі фізиків.
Освіта:

 • Середня освіта (2000): Київський Природничо-науковий ліцей №145
 • Вища освіта (2005): Київський національний університет імені Тараса Шевченка (фізичний факультет, кафедра квантової теорії поля), магістр фізики з відзнакою, викладач
 • Аспірантура (2008): Київський національний університет імені Тараса Шевченка (фізичний факультет, кафедра квантової теорії поля)

Кар'єра:

 • інженер І-ої категорії науково-дослідної частини фізичного факультету КНУ (2008-2010)
 • провідний інженер відділу фізики високих енергій Інституту ядерних досліджень НАНУ (2011-2012)
 • асистент ФТІ НТУУ "КПІ" (2011-2014)
 • старший викладач ФТІ НТУУ "КПІ" з 2014 р.
Альма-матер

КНУ імені Тараса Шевченка

На поточний момент підготовлені і викладаються такі дисципліни:
 • Тензорний аналіз (з 2016)
 • Класична механіка (з 2014)
 • Диференціальні рівняння (з 2011)
 • Теорія функцій комплексної змінної (з 2011)
 • Основи нелінійного аналізу (2012-2013)
 • Математичний аналіз (2011-2015)
Наукові інтереси:
 • Гравітація та космологія (узагальнені теорії гравітації та їх застосування до астрофізики та космології)
Наукова діяльність:
 • 1. П.А.Наказной, Основные свойства уравнений Эйнштейна с космологическим членом, зависящим от скаляра Риччи, Журнал экспериментальной и теоретической физики, т.134, 481 (2008)
 • 2. П.А.Наказной, Моделирование кривых вращения спиральных галактик в модели тонкого диска с космологическим членом, линейно зависящим от скаляра Риччи, Астрономический журнал, т.87, 141 (2010)
 • 3. П.І.Фомін, П.О.Наказной, Закрита космологічна модель з Λ-членом, що лінійно залежить від скаляру Річчі, Вісник КНУ імені Тараса Шевченка, Фізика, 8-9/2008, c.77-78
Публікації на сайті
Відбулась лекція Лоренца Краусса

Ще однією знаменною подією в історії фізтеху стало більше! За сприяння Devoxx Ukraine Ми мали честь прийняти у своїх стінах відомого фізика-теоретика, організатора та популяризатора науки, громадського діяча, який активно відстоює необхідність залучення наукового мислення у всі сфери людського життя: громадського, політичного і навіть релігійного – професора Лоуренца Краусса. Важко перебільшити цю подію. Безсумнівно це була видатна лекція. Зал Вченої ради КПІ був заповнений вщент студентами не лише ФТІ та КПІ, але й інших провідних київських університетів: КНУ, НАУ, НПУ тощо. Побачивши цю чисельну аудиторію, що почала стоячи аплодувати, варто було лише гостю зробити перші кроки у зал, професор Краусс одразу був зворушений. Однак ще більший захват він та учасники (саме так, бо слухачами їх важко було назвати, настільки вони були залучені у розвиток лекції видатним педагогом) отримали на сесії від питань, що були після її завершення. Питань було дуже багато, тому після завершення відведеного на лекцію та питання часу професор Краусс запросив всіх охочих підійти до себе і в оточенні гурби усміхнених слухачів продовжив своє спілкування. Звучали найрізноманітніші питання з усіх розділів фізики. Майже кожне питання супроводжувалось проханням автографу.

Сам Краусс назвав свій візит приголомшуючим, неочікувано багатим на враження від наших студентів, спогади про нього назавжди залишаться в його серці. Подякуємо і ми професору Крауссу за цю чудову лекцію!

Відео лекції тут.

Krauss5Krauss6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлини тут.

Повідомлення із Всесвіту (про відкриття гравітаційних хвиль) – лекція відомого фізика-теоретика Лоренца Краусса

Запрошуємо всіх бажаючих на оглядову науково-популярну лекцію відомого фізика-теоретика Лоренца Краусса (США)

Повідомлення із Всесвіту (про відкриття гравітаційних хвиль)

з якої ви дізнаєтесь про нові приголомшуючі результати з відкриття та дослідження гравітаційних хвиль та зможете після її завершення задати питання із сучасної космології. Лекція англійською мовою відбудеться у залі Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського (корпус №1) 23 листопада о 14-00.

Попередня реєстрація тут.

Докладніше про Краусса – http://krauss.faculty.asu.edu/

Інтерв’ю проф. Крауса напередодні візиту в Україну

Krauss3

Студентський турнір фізиків

STP2017Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнському студентському турнірі фізиків, що проходитиме 1-5 грудня на базі ФТІ. Детальну інформацію про турнір можна знайти на його сайті. Студенти можуть прийняти участь в командах КПІ, а співробітники та аспіранти в роботі журі. Також запрошуємо всіх подивитись ігри та підтримати їх учасників.

Вітаємо Закусило Т.М.!

Вітаємо студентку Т.М. Закусило (група ФФ51м) з отриманням диплому Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології “Золота фортуна”

Картинки по запросу вітаємо

Вітаємо студентів ФТІ, що стали переможцями конкурсів та олімпіад!

Вітаємо студентів ФТІ, що стали призерами 2-их етапів Всеукраїнських олімпіад та
конкурсу студентських наукових робіт:

 • Полякова Володимира Юрійовича (група ФФ51) за 3-е місце у Всеукраїнській олімпіаді з фізики
 • Закусило Тетяну Миколаївну (група ФФ-61м) за 2-е місце ВСО в секції “Фізика”
 • Медведенко Вікторію Ігорівну (група ФІ-61м) за 3-е місце ВСО в секції “інформатика обчислювальна техніка та автоматизація”
 • Петляк Олену Олегівну (група ФФ-62м) за 3-е місце ВСО в секції “енергетика”

Картинки по запросу вітаємо

 

XV Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених завершено!

Програма конференції

Розклад конференції

Матеріали конференції:

Том 1 (секції “Актуальні питання сучасної фізики”, “Фізика енергетичних систем”, “Фізико-технічні аспекти кібербезпеки”)

Том 2 (секції “Математичні методи комп`ютерного моделювання та кібернетичної безпеки”, “Теоретичні та прикладні проблеми криптографічного захисту інформації”, “Системи та технології кібернетичної безпеки”).

Відкриття. Вітальні виступи (відео):

 1. О.Д. Василенко, заст. дир. Фізико-технічного інституту з навч.-вих.роб., голова оргкомітету конференції
 2. С.О. Воронов, д.т.н, проф., зав. каф. прикладної фізики Фізико-технічного інституту
 3. А.А. Халатов, академік НАНУ, д.т.н., проф., зав. каф. фізики енергетичних систем Фізико-технічного інституту

Пленарна частина:

 1. С. Г. Шарапов, д.ф.-м. н., с.н.с., завідувач лабораторією сильнокорельованих низьковимірних систем Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова НАНУ
  «Топологічні фази та топологічні фазові переходи (про Нобелівську премію з фізики за 2016 рік)” (відео, презентація, анімація БКТ-переходу в двовимірній моделі)
 2. В. Ю. Сдобніков, головний архітектор ADAS-програми в автомобільній лінійці бізнесу компанії Люксофт
  «Обзор исследований проблем распознавания образов как задач удовлетворения ограничений» (відео, презентація)
 3. О. М. Барановський, к. т. н., доцент кафедри інформаційної безпеки Фізико-технічного інституту
  «Моделі АРТ-атак та їх реалізація» (відео).

Фото відкриття та пленарної частини тут
(Фото Ф.Алпатова, С.Беха, П.Скірко).

Список авторів найкращих секційних доповідей тут.

DSC_0123_1

Пленарна секція XV Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Теоретичні i прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

В рамках пленарної секції XV Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Теоретичні i прикладні проблеми фізики, математики та інформатики» відбудуться оглядові доповіді із сучасних проблем науки:

1. Шарапов Сергій Геннадійович, д.ф.-м. н., завідувач лабораторією сильнокорельованих низьковимірних систем Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України «Топологiчнi фази та топологiчнi фазовi переходи (про Нобелiвcьку премiю з фiзики за 2016 рiк)»
2. Сдобніков Віктор Юрійович, головний архітектор ADAS програми в автомобільній лінійці бізнесу компанії Люксофт «Обзор исследований проблем распознавания образов как задач удовлетворения ограничений»
3. Барановський Олексій Миколайович, доцент кафедри інформаційної безпеки Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського «Моделі APT-атак та їх реалізація»

Пленарна секція розпочне свою роботу 25 травня о 10 год. 15 хв. у Великій фізичній аудиторії КПІ ім. Ігоря Сікорського. Запрошуються усі бажаючі!

Логотип 2017 - 2

Завершення прийому матеріалів на ХV Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених

Звертаємо Вашу увагу що 5 травня останній день прийому матеріалів на ХV Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених. Після цієї дати матеріали остаточно більше не будуть прийматись!

 

 

 

 

 

 

ХV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

Звертаємо вашу увагу що deadline для надсилання матеріалів доповідей продовжено до 1 травня! Конференція відбудеться 25-27 травня на базі Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”. Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих науковців (віком до 35 років) вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ України взяти участь у роботі конференції та надсилати матеріали своїх доповідей у обсязі до 4-х сторінок тексту згідно наведених на сайті правил.

Логотип 2017 - 2

ХV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих науковців (віком до 35 років) вищих навчальних закладів і науково-дослідних установ України взяти участь у роботі конференції та надсилати матеріали своїх доповідей у обсязі до 4-х сторінок тексту згідно наведених правил. Конференція відбудеться 25-27 травня на базі Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Детальна інформація на сайті http://conf.ipt.kpi.ua/

Логотип 2017 - 2_1