×
Вхід:
Старший викладач кафедри Інформаційної безпеки
Павло Олександрович Наказной
Вчений секретар Ради ФТІ.Заступник голови оргкомітету Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених.Керівник команди НТУУ "КПІ" та член журі на Всеукраїнському студентському турнірі фізиків.Освіта:Середня освіта (2000): Київський Природничо-науковий ліцей №145Вища освіта (2005): Київський національний університет імені Тараса Шевченка (фізичний факультет, кафедра квантової теорії поля), магістр фізики з відзнакою, викладачАспірантура (2008): Київський національний університет імені Тараса Шевченка (фізичний факультет, кафедра квантової теорії поля)Кар'єра: інженер І-ої категорії науково-дослідної частини фізичного факультету КНУ (2008-2010)провідний інженер відділу фізики високих енергій Інституту ядерних досліджень НАНУ (2011-2012)асистент ФТІ НТУУ "КПІ" (2011-2014)старший викладач ФТІ НТУУ "КПІ" з 2014 р. Альма-матер

КНУ імені Тараса Шевченка

На поточний момент підготовлені і викладаються такі дисципліни:
  • Тензорний аналіз (з 2016)Класична механіка (з 2014)Диференціальні рівняння (з 2011)Теорія функцій комплексної змінної (з 2011)Основи нелінійного аналізу (2012-2013)Математичний аналіз (2011-2015)
Наукові інтереси:
  • Гравітація та космологія (узагальнені теорії гравітації та їх застосування до астрофізики та космології)
Наукова діяльність:
  • 1. П.А.Наказной, Основные свойства уравнений Эйнштейна с космологическим членом, зависящим от скаляра Риччи, Журнал экспериментальной и теоретической физики, т.134, 481 (2008)2. П.А.Наказной, Моделирование кривых вращения спиральных галактик в модели тонкого диска с космологическим членом, линейно зависящим от скаляра Риччи, Астрономический журнал, т.87, 141 (2010) 3. П.І.Фомін, П.О.Наказной, Закрита космологічна модель з Λ-членом, що лінійно залежить від скаляру Річчі, Вісник КНУ імені Тараса Шевченка, Фізика, 8-9/2008, c.77-78
Публікації на сайті
Відбулась лекція Лоренца Краусса

Ще однією знаменною подією в історії фізтеху стало більше! За сприяння Devoxx Ukraine Ми мали честь прийняти у своїх стінах відомого фізика-теоретика, організатора та популяризатора науки, громадського діяча, який активно відстоює необхідність залучення наукового мислення у всі сфери людського життя: громадського, політичного і навіть релігійного – професора Лоуренца Краусса. Важко перебільшити цю подію. Безсумнівно це була видатна лекція. Зал Вченої ради КПІ був заповнений вщент студентами не лише ФТІ та КПІ, але й інших провідних київських університетів: КНУ, НАУ, НПУ тощо. Побачивши цю чисельну аудиторію, що почала стоячи аплодувати, варто було лише гостю зробити перші кроки у зал, професор Краусс одразу був зворушений. Однак ще більший захват він та учасники (саме так, бо слухачами їх важко було назвати, настільки вони були залучені у розвиток лекції видатним педагогом) отримали на сесії від питань, що були після її завершення. Питань було дуже багато, тому після завершення відведеного на лекцію та питання часу професор Краусс запросив всіх охочих підійти до себе і в оточенні гурби усміхнених слухачів продовжив своє спілкування. Звучали найрізноманітніші питання з усіх розділів фізики. Майже кожне питання супроводжувалось проханням автографу.

Сам Краусс назвав свій візит приголомшуючим, неочікувано багатим на враження від наших студентів, спогади про нього назавжди залишаться в його серці. Подякуємо і ми професору Крауссу за цю чудову лекцію!

Відео лекції тут.

Krauss5Krauss6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлини тут.