×
Вхід:

113 ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА

Освітні програми:

1МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ МОДЕЛЮВАННЯ, РОЗПІЗНАВАННЯ ОБРАЗІВ ТА КОМП’ЮТЕРНОГО ЗОРУ

Вебінар для вступників (відео)

Наталія Куссуль. Як обрати університет, якщо любиш математику і фізику (стаття)

2. МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ КРИПТОГРАФІЧНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

Сергій Яковлєв. Фантастичні математики і де їх шукати (відео)

Сергій Яковлєв. Математика: Міфи і реальність (відео)

1.МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ МОДЕЛЮВАННЯ, РОЗПІЗНАВАННЯ ОБРАЗІВ ТА КОМП’ЮТЕРНОГО ЗОРУ

Прикладна математика

Опанування ОП дає високу компетентність в комп’ютерних науках з глибокими знаннями фізики і математики, на яких ґрунтується створення штучного інтелекту, розпізнавання образів, комп’ютерного зору та машинного навчання, здатних будувати математичні моделі та інтелектуальні системи з використанням методів розпізнавання образів та комп’ютерного зору на основі аналізу великих масивів реальних даних (Big Data) із будь-якої предметної області, виявляти закономірності та формувати стратегії розвитку компаній і продуктів. Детальніше.

computer-vision-2
Детальніше про освітні програми (ОП) кожного рівня:

Підготовку студентів за освітньою програмою “Математичні методи моделювання, розпізнавання образів та комп’ютерного зору” (Спеціальність №113 “Прикладна математика”) з 2021 р. здійснює кафедра математичного моделювання та аналізу даних ФТІ.

Галерея випускників

Для підсилення практичного спрямування фундаментальних освітніх програм кафедра пропонує наведені нижче сертифікатні програми. В результаті успішного засвоєння програми, крім бакалаврського диплома, студент отримає ще й сертифікат КПІ ім. Ігоря Сікорського за підписом проректора про опанування цієї сертифікатної програми (дані сертифікатні програми можуть також прослухати й зовнішні слухачі).

Сертифікатні програми:

Деякі відео про ОП (повний перелік тут):


2. МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ КРИПТОГРАФІЧНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

КРИПТ2Криптографія – наука про математичні методи захисту інформації. Вона поєднує найсучасніші досягнення математики та комп’ютерних наук, які перетворюються у конкретні засоби криптографічного захисту інформації. Фахівці з прикладної криптології розробляють, аналізують та впроваджують системи математичного захисту інформації. Успішно розв’язувати такі задачі може лише спеціаліст, що поєднує теоретичні знання математики та інформатики із практичним досвідом у моделюванні та програмуванні.  Детальніше опис

 Галерея випускників

 Партнери

 Громадське обговорення: 

Сергій Яковлєв ДУЖЕ СКЛАДНО! Як працює криптографія (відео)