×
Вхід:
перший заступник директора ФТІ НТУУ "КПІ ім. Сікорського", доцент кафедри інформаційної безпеки
Тетяна Василівна Литвинова к.т.н.
Литвинова Тетяна Василівна - доцент кафедри інформаційної безпеки Фізико-технічного інституту НТУУ "КПІ", в.о. директора ФТІ з 2 лютого 2015 року. Закінчила з золотою медаллю середню школу м.Києва,  потім,  з відзнакою, фізико-технологічний (нині інженерно-фізичний) факультет Київського  політехнічного інституту. Працювала на посадах інженера, молодшого наукового співробітника, наукового співробітника, доцента кафедр загальної та експериментальної фізики, фізики металів. З 1995 року приймає активну участь у створенні та розвитку фізико-технічного факультету (пізніше - Фізико-технічного інституту) НТУУ “КПІ”. На посаді доцента кафедри інформаційної безпеки ФТІ - з 1999 року. В 2000 році нагороджена знаком Міністерства освіти і науки України “Відмінник освіти України”. Розробила та поставила лекційні курси за дисциплінами “Теорія тепло- і масопереносу”, “Обчислювальна фізика”,  “Спеціальні глави дифузійного масопереносу”,  “Моделювання та оптимізація технологічних процесів”,  “Організація експерименту та використання мікропроцесорної техніки”,  “Загальна фізика”,  "Безпека підприємницької діяльності",  "Основи наукових досліджень та організація науки".  Альма-матер

НТУУ

На поточний момент підготовлені і викладаються такі дисципліни:
 • Фізика 1. Механіка. Електро- і магнітостатика. Фізика 2. Електрика і магнетизм. Коливання. Фізика 3. Хвилі. Оптика. Основи атомної фізики.
Наукові інтереси:
 • Фізика твердого тіла. Теорія масопереносу. Нанокристалічні матеріали.Педагогіка вищої школи.
Наукова діяльність:
 • Була відповідальним виконавцем 3 госпрозрахункових та 4 держбюджетних робіт Була науковим керівником 2 держбюджетних робіт Має більше 30 наукових праць. Індекс Гірша 1 https://www.scopus.com/feedback/author/home.uri#/document_search_result Google Scholar 18 https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=ge2FzyUAAAAJ
Публікації на сайті
ФІЗТЕХ ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ ЮВІЛЕЙ

Фізико-технічний інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського  відсвяткував свій 25-річний ювілей. 23-28 листопада в дистанційному режимі пройшов святковий тиждень, присвячений ювілею. До програми святкування увійшли декілька цікавих відео з життя Фізтеху, матеріали з його історії,  веселі студентські заходи  – кіберігри, вікторини, студентський стрім. Посилання, за якими можна було підключитись, або переглянути захід, з’являлись напередодні зазначеного впрограмі часу, а зараз знаходяться на офіційному Youtube-каналі_ФТІ.

Головною подією став святковий стрім, під час якого фізтехівці почули багато теплих слів і побажань від колег і друзів. Першим Фізтех привітав ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, засновник ФТІ  Михайло Згуровський: “Нашому Фізтеху 25, але, тим не менше, за цей відрізок часу зроблено надзвичайно багато. Фактично засновані фундаментальні засади фізико-технічної підготовки”. Директор Фізтеху Олексій Новіков згадав  історію заснування ФТІ, подякував всім, хто був причетний до цього, окрема вдячність  висловлена ним викладачам, які  і зараз підтримують традиції професійності, відданості своїй справі. Відзначив також  студентів-ентузіастів, які багато зробили, щоб свято відбулось. Олексій Миколайович назвав головні здобутки  колективу – зміцнення в Україні фізико-технічної системи вищої освіти в галузі природничих та технічних наук, зростання попиту на всі спеціальності, збільшення державного замовлення  за останні роки, наукові  досягнення, перемоги студентів в змаганнях найвищого гатунку, заснування конкурсу талановитої шкільної молоді “Техно-Україна».

Після урочистого оголошення Подяк Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, Грамот Фізико-технічного інституту, Фізтех привітав відомий вчений, який багато допомагає в організації конкурсу “Intel-Техно Україна” (зараз “Еко-Техно Україна”), доктор біологічних наук, член-кореспондент НАН України, директор Інституту ботаніки НАН України Сергій Мосякін.

До привітань приєдналися колеги – директор Механіко-машинобудівного інституту КПІ,  член-кореспондент НАН України  Микола Бобир, директор ліцею “Лідер” Дмитро Кравченко та директор природничо-наукового ліцею №145  Микола Левтик.

Від імені випускників  Альма-Матір привітав директор та співвласник компанії «Інфосейф ІТ», член Ради ГО «Українська група інформаційної безпеки», спеціаліст з  інформаційної безпеки Віктор Жора.

За программою відзначення ювілею  пройшли також  оn line зустрічі студентів з випускниками ФТІ, на яких відбувались змістовні розмови випускників зі студентами про можливості, які дає  ФТІ, про те, як успішно працевлаштуватись і які навички в цьому допоможуть.

Колектив студентів і викладачів Фізтеху зробив все можливе, щоб святковий тиждень був цікавим, інформативним і корисним.

З днем народження, ФТІ!

Ювілей 3Ювілей 1

СВЯТКУЄМО ЮВІЛЕЙ! П’ЯТЬ ДНІВ З ІСТОРІЇ ФТІ. ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Istoriya-1​​На годиннику 21:00, а це означає, що саме час вмикати IPT B-day channel, підігрівати бутерброди з сиром та читати перший випуск нової рубрики «‎П’ять днів історії ФТІ»‎

Ловіть від студради п’ять онлайн екскурсій про шлях становлення Фізтеху, кожні наступні чотири дні!

Вмикайте собі на фон радіо, щось з 1995 – саме звідси починається наша історія. Унікальні фотографії та спогади про дні, коли нас ще не було – ось чого тобі не вистачало цього вечора????

Скоріш застрибуй у машину часу:
Слідство вели…

Наказ про створення

 

ВІТАЄМО! СВЯТКУВАННЯ ЮВІЛЕЮ ФТІ-25 ПОЧИНАЄТЬСЯ!!!

Програма ювілеюПочинається тиждень on-line святкування 25-річного ювілею ФТІ. Колектив Фізтеху зробив все можливе, щоб він був цікавим і інформативним!

Посилання, за якими можна буде підключитись, або переглянути захід, будуть з’являтись напередодні зазначеного в програмі часу.
Детальніше

ТЕЛЕКОМПАНІЯ ФТІ ПРЕДСТАВЛЯЄ “‎IPT B-DAY CHANNEL”

TV-канал3…2…1…. телекомпанія ФТІ представляє «‎IPT B-day channel»Ювілей

25 років – солідна дата аби створити власний телеканал
Ловлячи флешбеки зі щасливими моментами, підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити жодної телепередачі.
Наступного тижня на вас очікує багато сюрпризів, не перемикайте!

ФІЗТЕХУ 25 РОКІВ!

YUvilej1Шановні фізтехівці – співробітники, студенти, випускники! Фізико-технічному інституту вже 25 років! Святкуймо ювілей разом! Чекаємо на святкових заходах, які відбудуться з 23 по 27 листопада.

В програмі  спогади з історії, оn-line зустрічі з випускниками, відкриття кіберполігону, вітання від адміністрації, партнерів, нагородження активних учасників розбудови інституту тощо.  Формат заходів буде оголошено пізніше.

Детальніше

АКАДЕМІЧНІ ГРУПИ, КУРАТОРИ, ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА, ПОЧАТОК НАВЧАННЯ І БАГАТО ІНШОГО

Першокурсник2Шановні першокурсники! Цей тиждень важливий і напружений. Що попереду?

1.Наказ з розбиття за академічними групами здійснюється після зарахування студентів-контрактників – з 16.09 по 18.09. Але проект наказу вже готовий, деканат призначає старост груп. Куратори груп вже призначені, готують для вас пакет інформації. Зустрічі з вами чекають ваші друзі – студкуратори груп, студенти.

2.Наразі відбувається процес замовлення та виготовлення студентських квитків, заповнення залікових книжок та оформлення платіжних банківських карток. Всі ці документи будуть надані вам під час приїзду до університету на тиждень очного навчання (або згодом, якщо у вас немає можливості приїхати до Києва). Тим студентам, кому буде призначено академічну стипендію, кошти будуть йти на банківську картку і зберігатись там доти, доки ви її не отримаєте.

3.Розклад вже готовий, посилання на сторінку сайту ФТІ буде на каналі Деканат.

4.Навчання у першому семестрі розпочинається з 21.09.2020 року. Графік на весь навчальний рік тут

5.17 і 18 вересня о 14.30 відбудуться онлайн-зустрічі викладачів ФТІ з першокурсниками в ZOOMi. Запрошення:

https://us02web.zoom.us/j/5403846484?pwd=T0UrbXV2RjIrQzUzOHVzQk1YNTdqUT09

 1. 17 вересня о 14.30 онлайн-зустріч буде організована для перевірки технічних особливостей зв’язку (конференція до 500 осіб). Якщо все буде добре, відповімо на ваші запитання у вільному режимі.
 2. 18 вересня о 14.30 святкова ZOOM-конференція – ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА. Крім святкових вітань ви познайомитесь з кураторами, з’ясуєте:
 • який у вас шифр групи, координати старости,
 • як буде проходити навчання з кожної дисципліни, яка буде у вас в цьому семестрі,
 • посилання для входу в онлайн-конференції для спілкування з викладачами під час пар або інші координати для зв’язку з ними;
 • посилання на чат групи, створений в телеграмі чи іншому месенджері для оперативного спілкування і вирішення організаційних питань,
 • інформацію про тиждень очного навчання, який відбудеться з 5 по 9 жовтня та заходи, що будуть здійснюватись Фізтехом протягом цього тижня.

До зустрічі!

ВІТАЄМО ПЕРШОКУРСНИКІВ!

вітаємо 3Шановні першокурсники!
Щиро вітаємо з успішним вступом до Фізтеху! Якщо налаштувались на серйозну роботу, ви досягнете своєї мети. Про це свідчать успіхи випускників, які, начебто нещодавно, так як і ви зараз, прийшли до нас. Зараз це впевнені в собі самодостатні і ділові люди. Ми з радістю зустрічаємось з ними, і вони теж не забувають Альмаматер, приходять на наші свята, багато з них стали керівниками і засновниками фірм, створили там осередки випускників Фізтеху. Інших дуже цінують в державних установах (Національній академії наук України, Держспецзв’язку, СБУ, Нацбанку, інших), великих міжнародних корпораціях (Samsung, Google, Microsoft , Facebook, EPAM Systems тощо). Від багатьох ми отримуємо привітання з-за кордону, де вони зайняли достойні кар’єрні місця.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ

ОплатаОплата за навчання відбувається після наказу на зарахування. Потрібно:

1.Оформити договір до 21 вересня:

 • киянам  прийти до бухгалтерії ФТІ (1 корпус, 3 поверх, кімната 308-8), неповнолітнім з батьками
 • тим, хто мешкає не в Києві – надіслати в бухгалтерію ФТІ електронного листа з темою КОНТРАКТ ПЕРШОКУРСНИКА, в якому попросити вислати бланк контракту і квітанцію на оплату. Не забудьте зазначити спеціальність, ПІБ, дату народження
 • отримавши бланк контракту, роздрукувати його, заповнити, підписати самому або батькам (для неповнолітніх) і надіслати оригінали поштою разом з квітанцією про оплату

2. Оплатити протягом 10 днів – з 21 по 31 вересня.

Координаты бухгалтерії

1 корпус, 3 поверх, кімната 308-8, тел.044 204 8110

buchfti@ukr.net

ВІТАЄМО ЗАРАХОВАНИХ НА ПЕРШИЙ КУРС ДО ФІЗТЕХУ ЗА КОНТРАКТОМ! ДЕННА І ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ

КонтрактДенна форма навчання

ФТІ 113 Прикладна математика Завантажити
ФТІ 125 Кібербезпека Завантажити

 Заочна форма навчання

ФТІ 125 Кібербезпека Завантажити

 

ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Початок нового навчального року  для першокурсників і магістрів 1 року навчання починається в дистанційному режимі  21 вересня за розкладом, який буде на  http://ipt.kpi.ua/navchalnij-protses Детальніше