×
Вхід:

Підвищення кваліфікації

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПЕРЕПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ В ГАЛУЗІ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ 

Навчальний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації  фахівців в галузі інформаційної безпеки (далі Центр) КПІ ім. Ігоря Сікорського створено на базі Фізико-технічного інституту у 1999 р. За роки існування Центром було підвищено кваліфікацію близько 3000 представників різних установ України.

Директором Центру є фахівець з кібернетичної безпеки канд.техн.наук, доцент Барановський О.М.

Головним завданням Центру є підвищення кваліфікації спеціалістів структурних пiдроздiлiв інформаційної та кібернетичної безпеки в установах державної та недержавної форм власності.

У складi Центру близько 20 фахівців з інформаційної та кібернетичної безпеки – сумісників, серед них 2 доктори та 8 кандидатiв технiчних наук. Серед викладачів, окрім представників Фізико-технічного інституту, фахівці Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, НДЦ “ТЕЗІС”.

У складі Центру з 2017 року працюють 2 сертифікованих фахівця з міжнародної навчальної програми – CEH (Certified Ethical Hacker) – сертифікований етичний хакер, 1 фахівець з програми CHFI (Computer Hacker Forensic Investigator) – сертифікований спеціаліст з розслідування злочинів, 2 фахівця мають статус CEI (Certified EC-Council Instructor). Останнє надає Центру право викладати програми EC-Council з кібербезпеки.

Партнери Центру – Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національна академія СБ України, Інститут кiбернетики НАН України, НДЦ “ТЕЗІС” та низька інших організацій.

Традиційні напрями навчальної діяльності центру:

  • захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах, побудова комплексної системи захисту інформації,
  • захист інформації на об’єктах інформаційної діяльності, виявлення закладних пристроїв,
  • організація захисту мовної інформації та інформації в телекомунікаційних мережах i системах зв’язку,
  • організація захисту інформації в комп’ютерних системах,
  • криптосистеми та засоби криптографічного захисту.

З 2017 року Центром було розпочато перепідготовку фахівців з кібербезпеки за двома сучасними програмами:

  • загальні засади сучасної кібербезпеки,
  • основи етичного хакінгу,

Готується відкриття навчальної програми з розслідування кібернетичних злочинів.

З 2015 року за контрактом з ДК Укрспецекспорт базі Центру проводиться підвищення кваліфікації слухачів з Об’єднаних Арабських Еміратів англійською мовою за міжнародною програмою “Technical Analysis of Signals and Messages Encryption” – Технічний аналіз сигналів та шифрування повідомлень. Підготовано близько 100 фахівців. Узгоджуються додаткові програми з кібербезпеки підвищення кваліфікації фахівців для ОАЕ на найближчі 7 місяців.