×
Вхід:
кафедри
Публікації на сайті
Першокурсникам

Шановні першокурсники!

Ми вітаємо Вас зі вступом і щиро бажаємо успішно інтегруватись у КПІ-family!

Вся інформація для вас знаходиться на цьому сайті за посиланням http://ipt.kpi.ua/?p=17409 в меню Студентам-> Першокурсникам

Детальніше

Поселення в гуртожиток

Шановні студенти Фізтеху! Вітаємо з початком нового навчального року!

Цього року наше спілкування збільшиться в зв’язку із впровадженням змішаної форми навчання для студентів окремих курсів всіх спеціальностей. Перелік дисциплін, які будуть проводитись очно, та груп, що навчатимуться за змішаною формою тут. (https://docs.google.com/document/d/1ULyPBa8NFTWZi945rjDJww94tCD4wYDn/edit?usp=sharing&ouid=103581821592341547525&rtpof=true&sd=true)

Зважаючи на особливості організації навчального процесу в університеті та наявну кількість місць в укриттях студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського поселення здобувачів вищої освіти буде відбуватися за рекомендацінийми списками від інститутів/факультетів згідно переліку дисциплін, які будуть проводитись очно, та груп, що навчатимуться за змішаною формою. Рекомендаційні списки формувались адміністрацією НН ФТІ за активною участю студради та відповідального за гуртожитки НН ФТІ.

В окремих випадках були розглянуті заяви на поселення незалежно від навчального плану від здобувачів таких категорій:
• Діти-сироти та позбавлені батьківського піклування
• Здобувачі з тимчасово-окупованих територій та зони бойових дій.
За детальною інформацією звертатися до відповідального за поселення по НН ФТІ Братасюка Сергія Івановича, тел. 097 257 5569 (є телеграм за номером), а також заступника директора з виховної роботи Гордійко Наталії Олександрівни, тел. 066 190 1692 (https://t.me/nataliihor)

Поселення до гуртожитків відбуватиметься:

з 26.08.2024 по 29.08.24 – 1 курс за графіком

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tjNTIreB4TD7t_KDTe7RjhOw9cKq_aDp/edit?usp=sharing&ouid=103581821592341547525&rtpof=true&sd=true

з 30.08.24 по 2.09.2024 – 2-4 курс бакалаврату та 2 курс магістратури

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1s0Izh1N4if12nFex20NXhOs_YfhHPBFM/edit?usp=sharing&ouid=103581821592341547525&rtpof=true&sd=true

10.09.2024 по 15.09.2024 – 1 курс магістратури, графік буде оприлюднено найближчим часом

з 25.09.24 – аспіранти

Здобувачі, які поселяються до гуртожитку вперше (1 -4 курс бакалаврату) прибувають на поселення ВИКЛЮЧНО в дати, зазначені в графіках поселення. Це зменшить навантаження та скупчення людей.
Здобувачі, які проживають у гуртожитку в літній період , переоформлюють новий Договір на проживання, подають «свіжі» медичні довідки та проходять інструктаж.

Перелік груп, які виводяться на змішане навчання

Шановні студенти Фізтеху!
Раді повідомити Вас, що цього року ми маємо можливість розширити час очного спілкування студентів з викладачами під час занять. Наші можливості обмежуються кількістю місць в гуртожитках, та їх укриттях, а також кількістю місць в укриттях, наближених до корпусів, в яких будуть заняття. Тому, обговорюючи основні принципи відбору дисциплін для очного навчання, ми в першу чергу намагались надати можливість змішаного навчання студентам молодших курсів для кращого опанування і засвоєння фундаментальних дисциплін, лабораторних практикумів з використанням складного обладнання.
Перелік груп, які виводяться на змішане навчання та дисциплін (освітніх компонентів), які мають проводитись офлайн за розкладом наведено за посиланням:
https://docs.google.com/document/d/1ULyPBa8NFTWZi945rjDJww94tCD4wYDn/edit?usp=sharing&rtpof=true&sd=true

Списки рекомендованих до зарахування з 01 вересня 2024 року на перший курс за державним замовлення на основі повної загальної середньої освіти

Списки рекомендованих до зарахування з 01 вересня 2024 року на перший курс за державним замовлення на основі повної загальної середньої освіти

Результати фахового іспиту в магістратуру

105 Прикладна фізика та наноматеріали

 

Єрьоменко Олександр Євгенович 144
Боженко Ігор Ігорович 0
Комаров Кирил Ігорович 146
Шевчук Олександр Сергійович 134
Ільчук Юлія Миколаївна 192

Обговорення та висунення претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського

Результати обговорення кафедрами НН ФТІ претендентів для участі у конкурсі на посаду ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського

Детальніше

Зустріч з компанією-партнером ТОВ “Самсунг РнД Інститут Україна”

27 лютого 2024р. відбулася зустріч з компанією-партнером ТОВ “Самсунг РнД Інститут Україна”

samsung_meet

Online зустріч з компанією-партнером

 

Під час зустрічі обговорювалися питання :

  • дуальної освіти;
  • освітніх програм;
  • практики здобувачів освіти.

 

Список розподілу додаткових балів НН ФТІ. Перший семестр 2023/2024 н.р.

Список_розподілу_додаткових_балів_НН_ФТІ_2023_2024

Зустріч з компанією-партнером Light IT Global

1 грудня 2023 р. відбулася зустріч з компанією-партнером Light IT Global.
Тема зустрічі “Асинхронне програмування в Python”

photo_2023-12-01_16-54-49

Під час воркшопу розказували як:

  •  розібратися з сутністю асинхронного програмування;
  • визначити ситуації коли використання асинхронного програмування є доцільним;
  • визначити випадки коли використання асинхронного програмування не рекомендується;
  • ознайомитися з ключовими інструментами мови програмування Python для реалізації асинхронного підходу.

Workshop на прикладі web застосунка на Python and Flask. Показали варіанти оптимізації застосунку. Реалізацію з використанням фреймворку та як подолати складнощі реалізації.

async

 

Бойові малорозмірні безпілотні літальні апарати з реактивною тягою

Бойові малорозмірні безпілотні літальні апарати з реактивною тягою

Бойові малорозмірні безпілотні літальні апарати з реактивною тягою“Дрони” або “Безпілотники” сьогодні привертають жваву увагу суспільства та науковців.
Академік НАН України професор кафедри прикладної фізики Халатов Артем Артемович разом зі співаторами підготовув монографію яка присвячена перспективам розвитку малих БПЛА з двигунами на реактивній тязі.Досвід бойових дій в Україні показав, що безпілотні літальні апарати відіграють провідну роль у сучасній війні. Сьогодні відомі та випускається широка номенклатура апаратів вагою від кількох десятків грам до кількох тон, але найбільш широко використовується клас малорозмірних безпілотних апаратів (МБПЛА) з тягою 10 – 90 кгс. Переважна більшість із них заснована на пропелерній тязі, вони тихохідні, тому понад 90% їх знищуються ще до досягнення мети. Сьогодні великий інтерес становлять високошвидкісні, маневрені безпілотні апарати з реактивною тягою, що мають високу бойову «живучість». Однак, в даний час такі апарати серійно не випускаються. В роботі розглянуто класифікацію безпілотних апаратів, дається аналіз ринку газотурбінних двигунів (МГТД) з тягою 10 – 90 кгс та розглянуто базові характеристики МГТД, вагові, геометричні та швидкісні характеристики МБПЛА з МГТД тягою 10 – 90 кгс, визначені динамічні та висотно-швидкісні характеристики МБПЛА з тягою 20 кгс. Розглянуто методі зниження радіолокаційної та теплової «помітності» літальних апаратів, визначена доцільність їх використання в МБПЛА реактивного типу. Сформульовано перелік можливих оперативно-тактичних завдань для МБПЛА з МГТД тягою 10 – 90 кгс.

 

Матеріали книги відповідають стану на 1 січня 2023 року.

 

На нашому сайті ви можете ознайомитись з монографією в електронному вигляді (pdf файл).

 

За тематикою планується проведення наукових семінарів, на яких, зокрема, планується проаналізувати цікаві з точки зору прикладної фізики напрямки такі як радіолокаційна помітність та фізичні принципи роботи газотурбінних двигунів.