×
Вхід:
кафедри
Публікації
Публікації на сайті
ТРИВАЄ СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ. ПІДСУМКИ ЗА КВІТЕНЬ

ПартнерствоФізико-технічний інститут активно співпрацює з компаніями-роботодавцями.

В квітні відбулись зустрічі з компаніями:
– 01.04.2021 р. – з представниками компанії ТОВ “Глобал Лоджик Україна”;
– 06.04.2021 р. – з керівництвом компанії ТОВ “Самсунг Електронікс Україна Компані”;
– 08.04.2021 р. –  з представниками компанії “Хуавей Україна”.

На зустрічах обговорювались питання подальшої співпраці з метою покращення якості освіти, врахування потреб ринку праці.

Активно обговорювались освітні програми Фізтеху,  шляхи їх  вдосконалення, розвиток і впровадження  нових форм співпраці, в тому числі  дуальної освіти, відкриття спільних навчально-наукових лабораторій, спільного використання матеріальної бази  в рамках організації і проведенні всіх видів практики, дипломного проектування, стажувань, дуальної освіти здобувачами вищої освіти Фізико-технічного інституту

СПІНТРОНІКА: ВІД МАГНІТНИХ ГОЛІВОК ДО АНТИФЕРОМАГНІТНИХ ЧИПІВ

ГомонайЗапрошуємо 16-го квітня 2021 року о 16:00 аспірантів, студентів старших курсів та всіх зацікавлених взяти участь у науковому семінарі “Спінтроніка: від магнітних голівок до антиферомагнітних чипів“, який проведе доктор наук, професор університету ім. Йогана Гутенберга міста Майнц, Німеччина – Гомонай Олена Василівна. Детальніше

КОНКУРС ЕКО-ТЕХНО УКРАЇНА 2021 ЗАВЕРШИВСЯ!

image001

У рамках ІХ Фестивалю інноваційних проектів «SikorskyChallenge 2020», спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України, два тижні у дистанційному режимі проходив Конкурс «Еко-Техно Україна 2021». Організатором частини «Техно-Україна 2021» традиційно, з 2009 року, є Фізико-технічний інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського. Найталановитіші школярі з усіх куточків України  змагались за перемогу, а також за можливість представити свій проєкт на світовому фіналі Конкурсу ISEF в США в травні наступного, 2021, року. На конкурсі «Техно-Україна 2021» цьогоріч було представлено 111 цікавих інноваційних розробок.

Роботи  конкурсу «Техно-Україна 2021» оцінювало журі з 75 високопрофесійних спеціалістів, до складу якого увійшли: академік НАНУ, член кореспондент НАНУ, 12 докторів наук, професорів, 15 кандидатів наук, 17 викладачів, асистентів та аспірантів Університету, бізнесмени, випускники ФТІ та 20 студентів у складі юніорського журі. Конкурс проведено завдяки активній участі в організації 27 волонтерів-студенів ФТІ.

Меценат конкурсу – бізнесмен, власник Прайвет груп, тов. Аліто-Еко, випускник ФТІ 2018 року, колишній призер конкурсу Інтел-Техно Україна 2013, Синенко Дмитро Анатолійович.logo2

 

 

Перші місця отримали 9 учасників у 9 категоріях:

Інженерія. Матеріалознавство

Вичівська Сніжана Святославівна.  ЛЮМІНЕСЦЕНТНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ІОНІВ ЛАНТАНІДІВ.

Інженерія. Інженерна механіка

Коробка Анастасія Ігорівна. МАШИНОЗВАЖУВАЧ.image003

Інженерія. Біомедична інженерія

Кабаков Артем Анрійович. СЕНСОРНА РУКАВИЧКА.

Інформаційні технології. Обчислювальна біологія та біоінформатика

Зелений Тарас Романович. SMART-РІШЕННЯ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ МІКРОКЛІМАТУ.

Інформаційні технології.Системне програмне забезпечення

Акулов Микола Григорович. ПРОГРАМНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ФІЗИЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ (ЕЛЕКТРОТЕХНІКА) ТА ПОБУДОВИ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ.

Інформаційні технології. Вбудовані системи

Ільющіц Артур Федорович. VR І MR ВІД OASIS SYSTEMS 2020.image004

Математика

Зінькова Валентина Миколаївна. СПЕЦІАЛЬНІ ЦИФРОВІ ПІДПИСИ НА ОСНОВІ КРИПТОСИСТЕМИ ПАЙЄ.

Енергетика

Коваленко ОленаОлександрівна. ОТРИМАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ВІД КОЛИВАНЬ ДЕРЕВ.

Фізика і астрономія

Уланов Віктор Сергійович. ДОСЛІДЖЕННЯ  УМОВ ВИНИКНЕННЯ АВТОКОЛИВАНЬ У ГІДРОДИНАМІЧНОЇ СИСТЕМІ.

Для підготовки до участі в міжнародному конкурсі ISEF обрано 4 проєкта:

  • Зінькова Валентина Миколаївна. Спеціальні цифрові підписи на основі криптосистеми ПАЙЄ.
  • Ільющіц Артур Федорович. VR і MR від OASIS systems 2020.
  • Уланов ВікторСергійович. Дослідження умов виникнення автоколивань у гідродинамічної системі.
  • Дмитровська Ярина Андріїївна. Математична модель забруднення навколишнього середовища з дискретним часом.

Остаточне рішення щодо участі  в міжнародному конкурсі ISEF (США, травень 2021 року) буде прийнято у лютому 2021 р. на підставі рішення журі після додаткового представлення вдосконалених  проєктів. Міжнародний конкурс ISEF відбуватиметься у віртуальному форматі.

Закриття Конкурсу та нагородженняпереможців «Техно Україна 2020»:

https://youtu.be/hRXMocW8dNY

Докладніше про конкурс дивиться:

Пошта конкурсу:

technoipt2021@gmail.com

Вітаємо організаторів Конкурсу!

 

 

 

ВІДКРИТТЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЕКО-ТЕХНО УКРАЇНА 2021

123731427_2007956676024460_7510383239309406668_n

Сьогодні відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського етапу міжнародного конкурсу Еко-Техно Україна 2021!

Зі 175 фіналістів – 14 – талановиті учні відділення Технічних наук Київської МАН!!!

Всі бажаючі мають можливість перегляду трансляції відкриття о 15.00 на каналі: https://www.youtube.com/channel/UCUl-Cq2Pg_BDrsUWQCh_Row.
Вперше за всю історію конкурсу він відбувається онлайн!

Першим учасників конкурсу привітав директор Національного еколого-натуралістичного Центру та директор частини “Еко Україна” Вербицький В.В. Він побажав журі знайти кращі роботи, які варті премій і нагород. Також висловив вдячність усім, хто завжди активно приймав участь у розвитку наукових проєктів України.

Конкурс Еко-Техно Україна охоплює багато цікавих наукових напрямів. Програма цьогоріч містить в собі:
– захист робіт
– наукові майстер класи
– панельні зустрічі
– семінари
– віртуальні екскурсії.

 

За роки існування конкурс змінював назву та місця проведення, з’являлись нові номінації, але його географія залишалась всесвітньою! Загалом конкурс був проведений 14 разів.

Володимир Комендантов, координатор конкурсу Еко Україна 2020-2021, наголосив, що на заочний етап було подано 148 науково-дослідницьких робіт по 6 секціях:
✓науки про землю та навколишнє середовище,
✓науки про людину, ✓мікробіологія,
✓біологія,
✓хімія,
✓біохімія.
На участь у фіналі Еко Україна було допущено 66 проєктів.

Директор Фізико-технічного Інституту КПІ імені Ігоря Сікорського, директор конкурсу Техно Україна 20123733188_2007957062691088_4790576446977388494_n21 Новіков О.М. привітав всіх учасників Конкурсу від науковців Політехнікі, побажав перемог та висловив подяку журі й студентам!)

За весь час проведення конкурсу в Україні було майже 2000 учасників й кожного разу переможці їздили до Америки на Всесвітній Конкурс ISEF представляти Україну та привозили нагороди.

Серед гостей відкриття були ще Дмитро Синенко, меценат конкурсу та спонсор поїздки до Америки на суперфінал та Валентина Зінькова, минулорічна переможниця Національного відбору на ISEF 2020, вихованка відділення математики Київської МАН!)

Координатор конкурсу Техно Україна 2021 Циганкова О.В., провідний фахівець ФТІ КПІ ім. Ігоря Сікорського доповіла, що на заочний етап було представлено 176 проєктів, до фіналу допущено – 105, з них 95 – індивідуальних та 10 – командних. У конкурсі беруть участь талановита молодь з 25-ти областей України!

123773626_2007957309357730_2092127802995352751_nОцінювання наукових робіт в частині Техно Україна буде відбуватись в таких категоріях:
✓ інженерія, біомедична інженерія, матеріалознавство, інженерна механіка;
✓ інформаційні технології вбудовані системи, системи програмне забезпечення, обчислювальна біологія, біоінформатика;
✓енергетика, фізична енергетика та хімічна енергетика;
✓математика;
✓фізика і астрономія.

Фіналісти конкурсу будуть допущені до суперфіналу, який відбудеться у травні 2021 року в США!

На відкритті Конкурсу ми почули й Людмилу Вікторівну Булигіну, члена оргкомітету Техно Україна 2021, викладачку КПІ ім Ігоря Сікорського, дуже досвідчену наукову керівницю багатьох цікавих проєктів та керівницю секції Кібербезпеки Київської МАН! Вона звернулась до тих, хто допомагав учням у їх науково-дослідницькій роботі, при проведенні експериментів та при підготовці учасників до захистів, побажала їм натхнення, терпіння та багато, багато розумних дітей.

Також про свій досвід у створенні проекту й стартапу розповів Андрій Коноваленко, студент КПІ ім. Ігоря Сікорського переможець конкурсу Intel Техно Україна 2014 та призер Sikorsky Challenge 2015!)

Вже 9, 10, 11 листопада всі фіналісти будуть зустрічатися із журі конкурсу, захищати свої проекти, відповідати на складні запитання, хвилюватися та чекати на оголошення результатів!!!

Бажаємо їм успіху, перемог, натхнення, оптимізму та всього найкращого!!!

XVIII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

12 Травня розпочинає роботу XVIII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених. У зв’язку із загальнонаціональним карантином, цьогорічна конференція проводитиметься в on-line режимі з використанням сучасних засобів зв’язку.

Детальна інформація на сайті http://conf.ipt.kpi.ua

Techno-Ukraine

Всеукраїнський конкурс «Техно-Україна 2020»

4-7 лютого 2020

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства від 21.11.2018 № 1292. з метою виявлення та підтримки учнівської молоді, обдарованої в різних сферах науки і техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір протягом вересня 2019 року – лютого 2020 року Національний еколого-натуралістинний центр учнівської молоді спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проводить Всеукраїнський конкурс «Еко-Техно Україна 2020», який є національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2020.

Детальніше