VOTE SERVICE – БЕЗДРОТОВА СИСТЕМА ІНТЕРАКТИВНОГО ОПИТУВАННЯ

Р.І. Циганков , 10 клас , ліцей 142 , м.Київ

Педагогічний керівник: Л.В. Булигіна

Vote Service повністю інтегрується з Microsoft Power Point, що робить її простою і зручною в застосуванні. Система інтерактивного опитування допомагає збагатити навчальний процес, заохочуючи учнів або студентів до активної участі в ньому. Система призначена для використання в класах, на тренінгах, у фокус-групах, на корпоративних зборах. За допомогою інтерактивного програмного забезпечення здійснюється зворотний зв'язок у реальному часі.

Технічні характеристики:

• Програмне забезпечення Vote Service є плагіном для MS PowerPoint.

•  Vote Service має веб-модуль, що дозволяє проводити голосування і обробляти отриману інформацію (php+mysql)

• Інформація в режимі реального часу відображається на слайдах PowerPoint (власно створений плагін VBA).

• Є можливість відображати інформацію у вигляді діаграми

• Після закінчення опитування вся інформація зберігається в презентації і  в будь-який момент можна до неї звернутися.

Переваги cистеми інтерактивного голосування Vote Service:

Обмін даними здійснюється за допомогою інтернет з'єднання, що дозволяє реалізувати захист інформації, надійність передачі даних і забезпечити високу мобільність комплексу в цілому. Система проста у використанні і не вимагає тривалого навчання користувачів. Програмне забезпечення системи сумісне з офісними додатками і дозволяє швидко конвертувати дані з однієї програми в іншу.

Режими роботи Vote Service:

«Анонімне голосування».

Режим найбільш часто використовується при проведенні лекцій та презентацій в рамках симпозіумів, конференцій, конгресів, великих виставок і т.п. і передбачає обговорення думки залу по заданому питанню з відсотковим відображенням результатів голосування на великий екран.

«Поіменне голосування» використовується в рамках тренінгу або тестування. При поіменному голосуванні імена учасників заносяться в таблицю відповідно до номером пульта, або проводиться автоматична авторизація. Можливий експорт готової записи з Excel таблиці. У підсумковій таблиці відображаються імена учасників та їх результати. Режим роботи грунтується на авторизації учасників з подальшим персональним урахуванням відповідей та аналітичної обробкою отриманих даних. Дані можуть бути експортовані в MS Excel для подальшого графічного і табличного представлення результатів аналізу.

Всі результати відображаються в реальному часі з можливістю показу правильної відповіді.

Веб-сайт системи опитування:

Веб-сайт виконує роль сервера для проведення голосувань.

Панель керування сайтом надає такі функції:

• Обнулення голосів

• Реєстрація

• Вхід в систему

Панель користувача (особистий кабінет)  надає наступні функції:

1. Власне голосування

2. Вивід статистики голосування

3.Вихід з особистого кабінету.

Практична цінність:

Cистема інтерактивного опитування  Vote Servie може бути корисною в тих галузях використання, в яких має вирішальне значення швидкий зворотний зв'язок – від класних зборів до групових нарад. Vote Service відкриває можливості перед викладачами шкіл і ВНЗ у швидкому проведенні збору та обробки даних, отриманих в результаті опитування школярів і студентів та відображенню результатів у реальному часі.