ЯК БУДЕ ПРОХОДИТИ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ВИБІР СТУДЕНТА

Голосування в Google-формах на деяких кафедрах  було попереднім. Щоб надати йому офіційний статус та швидко проаналізувати ситуацію потрібно:

Перший  етап. Індивідуальний вибір (до 9 лютого):

1. Старостам груп роздрукувати  1 сторінку  – форму, в першу таблицю якої можна попередньо внести тільки  оприлюднені на сайтах кафедр виборні дисципліни.
  2. Студенти особисто вносять свої  ПІБ у відповідний рядок другої  таблиці, проставляють свій вибір у вигляді «+» і «-» і підписують його.
  3. Потім староста підписує форму  і  передає  на кафедру.

Чим скоріше буде закінчений  1 етап, тим скоріше  ми визначимось з остаточним результатом.

Другий  етап.  Аналіз результатів індивідуального вибору:

Оскільки педагогічне навантаження викладачів обмежене законом, під час затвердження індивідуального вибору будуть враховуватись :

1. Рейтинг студента за попередній семестр.
  2. Якщо рейтинг однаковий, пріоритет  має той студент, який обрав дисципліну своєї  освітньої програми.
  3. Кількість студентів в групах: в першу  чергу  будуть  заповнені  існуючі групи, додаткових груп без шифра  може  бути  створено  не більше 1, якщо дозволяють обмеження педагогічного навантаження.
  4. Якщо з певної дисципліни не збирається навчальна група (тобто 10 осіб для бакалаврських дисциплін, 5 осіб для магістерських осіб), відбувається коригування вибору, під час якого студенти повинні обрати іншу дисципліну.

Після коригування перелік обраних дисциплін фіксується в індивідуальному навчальному плані студента.