Візит керівництва компанії Samsung Electronics

DSC01738

13 лютого у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся візит керівництва компанії Samsung Electronics з метою обговорення шляхів наукового та освітнього співробітництва в напрямках кібербезпеки, криптографічного захисту інформації, розпізнавання образів, які розвиваються в Фізико-технічному інституті університету.

Самсунг4 Серед гостей були представники від дослідницького підрозділу Samsung Research: старший віце-президент, голова підрозділу R&D стратегії Синбьом Чой; старший віце-президент, лідер напрямку захисту інформації професор Гейлджун Данієл Ан; керівники R&D підрозділів, віце президенти Х’юнсу Кім, Бекджун Лім, Йонмін Лі, Джинвук Лі; директор підрозділу відкритих іновацій Хочол Шин; від Українського центру досліджень та розробок (Samsung R&D Institute Ukraine): генеральний директор, віце-президент Сангвук Квон; R&D директор, лідер напрямків R&D стратегії та штучного інтлекту Андрій Фісуненко; головний інженер, лідер напрямку захисту інформації Олексій Мохонько; головний інженер, лідер підрозділу іновацій Євген Якішин; старший інженер Сехун Шим.

Самсунг1

Від КПІ імені Ігоря Сікорського у  заході прийняли участь проректор з перспективного розвитку, науковий керівник Фізико-технічного інституту О.М. Новіков, представники  Фізико-технічного інституту: в.о. директора Т. В. Литвинова, заступник директора Сергій Смирнов, завідувачі кафедр  М.В. Грайворонський та М.М. Савчук, доцент  С. В. Яковлєв.  Серед учасників зустрічі були також представники Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем НАН України та МОН України – завідувач його відділу В.В. Мацелло та головний науковий співробітник М.І.Шлезингер – відомий український вчений, фахівець в галузі розпізнавання образів,    який  довгий час викладає в ФТІ, виховав не одне покоління фахівців.

Під час обговорення питань науково-освітньої співпраці було досягнуто домовленостей про подальші кроки щодо її розвитку в напрямах кібернетичної безпеки, криптографічного захисту інформації та низки інших.

Самсунг5

Самсунг3