IMG_8163_1

Старший викладач кафедри Інформаційної безпеки

Відбулась лекція Лоренца Краусса

Krauss4

Ще однією знаменною подією в історії фізтеху стало більше! За сприяння Devoxx Ukraine Ми мали честь прийняти у своїх стінах відомого фізика-теоретика, організатора та популяризатора науки, громадського діяча, який активно відстоює необхідність залучення наукового мислення у всі сфери людського життя: громадського, політичного і навіть релігійного – професора Лоуренца Краусса. Важко перебільшити цю подію. Безсумнівно це була видатна лекція. Зал Вченої ради КПІ був заповнений вщент студентами не лише ФТІ та КПІ, але й інших провідних київських університетів: КНУ, НАУ, НПУ тощо. Побачивши цю чисельну аудиторію, що почала стоячи аплодувати, варто було лише гостю зробити перші кроки у зал, професор Краусс одразу був зворушений. Однак ще більший захват він та учасники (саме так, бо слухачами їх важко було назвати, настільки вони були залучені у розвиток лекції видатним педагогом) отримали на сесії від питань, що були після її завершення. Питань було дуже багато, тому після завершення відведеного на лекцію та питання часу професор Краусс запросив всіх охочих підійти до себе і в оточенні гурби усміхнених слухачів продовжив своє спілкування. Звучали найрізноманітніші питання з усіх розділів фізики. Майже кожне питання супроводжувалось проханням автографу.

Сам Краусс назвав свій візит приголомшуючим, неочікувано багатим на враження від наших студентів, спогади про нього назавжди залишаться в його серці. Подякуємо і ми професору Крауссу за цю чудову лекцію!

Відео лекції тут.

Krauss5Krauss6