МІЖНАРОДНА ОСВІТНЬО-ПРАКТИЧНА ЛІТНЯ ШКОЛА «ІТ SECURITY SUMMER SCHOOL 2019» В ФТІ

Літня школа0З  1 по  5 липня 2019 року на базі Фізико-технічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського проходила Міжнародна освітньо-практична літня школа «ІТ Security Summer School 2019». Ця насичена цікавими доповідями в галузі інформаційної безпеки подія відбулась  завдяки ініциативі доцента кафедри інформаційної безпеки Фізико-технічного інституту  Барановського  Олексія, активній допомозі студентки ФТІ Тусіної Наталі. Крім Наталі в організації школи приймали участь ще 22 небайдужих до кібербезпеки студенти Фізтеху – Антон Танчинець, Андрій Маковецький, Филип Лелюх, Катерина Нацвін, Оксана Бадарак, Кирило Дяковський, Олексій Брикс, Віталій Асєєв, Дарина Гончаренко, Кирило Райзенштайн, Вікторія Таран, Павло Вовчановський, Євген Молчанов, Зоряна Соболь, Тетяна Жолоб, Михайло Гребенюк, Ілля Кузнецов, Кирило Петренко, Анастасія Кісіоглова, Владислав Городівський, Владислав Соколовський, Євген Іваненко. Долучились до організації  в.о. директора ФТІ Литвинова Т.В. та директор Науково-технічної бібліотеки ім. Г.Л. Денисенка Бруй О.М.

Школа сприяла реалізації творчого потенціалу, зміцненню і розширенню наукових зв’язків,  освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів, науковців з Києва, Харкова, Львова, а також Швеції, Польщі, Туреччини та Великобританії. Протягом 5 днів студенти вивчали питання безпечної розробки, реагування на інциденти кібербезпеки та ін.

О. Адамов (ХНУРЕ) прочитав  лекції з аналізу шкідливого коду, Т. Сурмач – з безпеки програмного коду, О. Барановський (КПІ ім. Ігоря Сікорського)  присвятив свій виступ інцидентам безпеки, А. Карлсон (Blekinge Tekniska  Högskola, Швеція) – аналізу пам’яті.

Цього року даний захід вперше проводиться в Києві, і ми раді, що саме ФТІ став гостинним хазяїном події!

Літня школа1 Літня школа2 Літня школа3 Літня школа4

Липень 12, 2019