Всеукраїнський конкурс «Техно-Україна 2020» завершився!

0

1

Чотири дні найталановитіші школярі з усіх куточків України змагалися за можливість представити свій проєкт на світовому фіналі Конкурсу ISEF в травні нинішнього року в місті Анахайм, штат Каліфорнія, США. На конкурсі цьогоріч було представлено понад 170 цікавих інноваційних розробок. Перші місця отримали 8 учасників у 7 категоріях:

Інженерія

Модуль бортового комп’ютера для супутникових апаратів; індивідуальний проект:
Усатюк Павло Олександрович, учень 9 класу, Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради.

Матеріалознавство

Еко-іграшки з мушлі; індивідуальний проект:
Федулова Валерія Сергіївна, учениця 11 класу, Маріупольський технічний ліцей Маріупольської міської ради Донецької області.

Інформаційні технології

Інтелектуальна система керування віддаленим автономним пунктом; індивідуальний проект:
Федевич Роман Андрійович, учень 11 класу, Навчально-виховний комплекс “Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей“.
Онлайн сервіс фільтрації імпульсних шумів на зображеннях методом найменших кінцевих різниць; індивідуальний проект:
Палагін Дмитро Володимирович, учень 10 класу, Черкаський фізико-математичний ліцей.

Робототехніка

Роботизований мобільний лабораторний комплекс аграрного призначення; індивідуальний проект:
Грабець Назар Борисович, учень 11 класу, Волинська Мала академія наук.

Математика

Атаки типу Блейхенбахера на узагальнені схеми Ель-Гамаля; індивідуальний проект:
Зінькова Валентина Миколаївна, учениця 10 класу, Технічний ліцей НТУУ “КПІ”.

Енергетика

Новий метод розробки та оптимізації хімічних джерел енергії; індивідуальний проект:
Демиденко Ілья Владиславович, учень 11 класу, Харківський технічний ліцей №173 Харківської міської ради Харківської області.

Фізика і астрономія

Дослідження складної поведінки динамічної системи зв’язаних тіл; індивідуальний проект:
Уланов Віктор Сергійович, учень 10 класу, Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара Дніпровської міської ради.

До участі в міжнародному конкурсі ISEF в травні нинішнього року в місті Анахайм, штат Каліфорнія, США обрано проект:

Атаки типу Блейхенбахера на узагальнені схеми Ель-Гамаля.
Зінькова Валентина Миколаївна, учениця 10 класу, Технічний ліцей НТУУ “КПІ”.

23

Нагородження переможців конкурсу «Техно Україна 2020» – відео Медіалабораторії КПІ імені Ігоря Сікорського :

Студенти, викладачі, співробітники, випускники Фізтеху, як завжди, доклали багато зусиль, щоб Конкурс пройшов успішно.

Вітаємо організаторів Конкурсу!

Більше фото від Фізтеху про те, як проходив конкурс:

Лютий 10, 2020