Дистанційне навчання сайт
Шановні викладачі ФТІ, студенти! Згідно Наказу ректора № 7/54 від 11.03.2020р., відповідно до рішень Кабінету міністрів України, в КПІ запроваджено режим карантину до 3.04.2020р. Карантин обмежує пересування і спілкування, але не звільняє від виконання навчального плану з боку студентів та забезпечення дистанційними формами навчання з боку викладачів.
В мережах, електронній пошті вже з’явились  повідомлення щодо методів і форм навчання. Найближчим часом кафедри впорядкують інформацію щодо дистанційного навчання за кафедральними дисциплінами, опублікують її на кафедральних сайтах, в каналі Деканат ФТІ. За кожною дисципліною має бути сформульований план дистанційного навчання, надані матеріали для опанування теоретичного матеріалу (відеолекції, підручники, методичні посібники), питання для самоперевірки, задачі, умови і час здачі лабораторних робіт, форми контролю, 1 атестація (з 16.03).
Успіхів всім, здоров’я, ефективного використання карантину.
З повагою, керівництво ФТІ.
Березень 22, 2020