smirnov
Сергiй Анатолiйович Смирнов

заступник директора з методичних питань, доцент кафедри інформаційної безпеки

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 125 “КІБЕРБЕЗПЕКА”!

Кібер Конкурс10 вересня 2020 р. проведено заключне засідання галузевої конкурсної комісії, створеної за Наказом № 2/32а від 14.04.2020 р. Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Комісія розглянула результати рецензування робіт претендентів на нагороди Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 125 «Кібербезпека». Від 17 вишів — учасників конкурсу з 9 міст України було представлено загалом 31 роботу. Загалом у конкурсі взяло участь 35 студентів – авторів робіт. Для забезпечення кваліфікованого рецензування в межах Конкурсної комісії було створено 4 секції за напрямами: «Системи і технології кібербезпеки» (13 робіт), «Фізико-технічні аспекти кібербезпеки» (3 роботи), «Криптографічні методи кібербезпеки» (9 робіт), «Аналітичні методи кібербезпеки» (6 робіт). Рецензування експертами відбувалося на основі однакових вимог згідно єдиної шкали оцінювання.

За результатами рецензування галузева конкурсна комісія прийняла наступне рішення:

1. Вважати переможцями проведеного конкурсу і нагородити дипломами відповідних ступенів наступних учасників:

Студенти, нагороджені дипломами І ступеню:

- Вакал Світлана Миколаївна – Сумський державний університет, шифр роботи “Pirat”;

- Шевчук Ольга Сергіївна, Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського, шифр роботи “Мак-Еліс”.

Студенти, нагороджені дипломами ІІ ступеню:

- Мостюк Дмитро Леонідович – Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського, шифр роботи “Демок”.

Студенти, нагороджені дипломами ІІІ ступеню:

- Щербань Тетяна Володимирівна, Александренко Тетяна Володимирівна, Сумський державний університет, шифр роботи “Троянда”;

- Прийма Олексій Олегович, Війсковий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, шифр роботи Оцінка швидкодії програмних функцій скалярного множення”;

- Плеханов Владіслав Романович, Харківський національний університет внутрішніх справ, шифр роботи Кібербезпека”;

- Кудрявцев Антон Михайлович, Сумський державний університет, шифр роботи “Детектор”.

2. Відзначити розширення географії представництва учасників, на конкурс були представлені роботи від закладів вищої освіти, що не брали участі у конкурсі у минулі роки.

3. Оголосити подяку всім науковим керівникам робіт переможців конкурсу.

4. Рекомендувати опублікування статей за матеріалами робіт переможців конкурсу у фаховому журналі

Theoretical and Applied Cybersecurity”.

Вересень 14, 2020