PTІ

кафедри

КОНКУРС ЕКО-ТЕХНО УКРАЇНА 2021 ЗАВЕРШИВСЯ!

image001

У рамках ІХ Фестивалю інноваційних проектів «SikorskyChallenge 2020», спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України, два тижні у дистанційному режимі проходив Конкурс «Еко-Техно Україна 2021». Організатором частини «Техно-Україна 2021» традиційно, з 2009 року, є Фізико-технічний інститут КПІ ім. Ігоря Сікорського. Найталановитіші школярі з усіх куточків України  змагались за перемогу, а також за можливість представити свій проєкт на світовому фіналі Конкурсу ISEF в США в травні наступного, 2021, року. На конкурсі «Техно-Україна 2021» цьогоріч було представлено 111 цікавих інноваційних розробок.

Роботи  конкурсу «Техно-Україна 2021» оцінювало журі з 75 високопрофесійних спеціалістів, до складу якого увійшли: академік НАНУ, член кореспондент НАНУ, 12 докторів наук, професорів, 15 кандидатів наук, 17 викладачів, асистентів та аспірантів Університету, бізнесмени, випускники ФТІ та 20 студентів у складі юніорського журі. Конкурс проведено завдяки активній участі в організації 27 волонтерів-студенів ФТІ.

Меценат конкурсу – бізнесмен, власник Прайвет груп, тов. Аліто-Еко, випускник ФТІ 2018 року, колишній призер конкурсу Інтел-Техно Україна 2013, Синенко Дмитро Анатолійович.logo2

Перші місця отримали 9 учасників у 9 категоріях:

Інженерія. Матеріалознавство

Вичівська Сніжана Святославівна.  ЛЮМІНЕСЦЕНТНІ МАТЕРІАЛИ НА ОСНОВІ ІОНІВ ЛАНТАНІДІВ.

Інженерія. Інженерна механіка

Коробка Анастасія Ігорівна. МАШИНОЗВАЖУВАЧ.image003

Інженерія. Біомедична інженерія

Кабаков Артем Анрійович. СЕНСОРНА РУКАВИЧКА.

Інформаційні технології. Обчислювальна біологія та біоінформатика

Зелений Тарас Романович. SMART-РІШЕННЯ СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ МІКРОКЛІМАТУ.

Інформаційні технології.Системне програмне забезпечення

Акулов Микола Григорович. ПРОГРАМНИЙ ЗАСІБ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ФІЗИЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ (ЕЛЕКТРОТЕХНІКА) ТА ПОБУДОВИ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ.

Інформаційні технології. Вбудовані системи

Ільющіц Артур Федорович. VR І MR ВІД OASIS SYSTEMS 2020.image004

Математика

Зінькова Валентина Миколаївна. СПЕЦІАЛЬНІ ЦИФРОВІ ПІДПИСИ НА ОСНОВІ КРИПТОСИСТЕМИ ПАЙЄ.

Енергетика

Коваленко ОленаОлександрівна. ОТРИМАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ВІД КОЛИВАНЬ ДЕРЕВ.

Фізика і астрономія

Уланов Віктор Сергійович. ДОСЛІДЖЕННЯ  УМОВ ВИНИКНЕННЯ АВТОКОЛИВАНЬ У ГІДРОДИНАМІЧНОЇ СИСТЕМІ.

Для підготовки до участі в міжнародному конкурсі ISEF обрано 4 проєкта:

• Зінькова Валентина Миколаївна. Спеціальні цифрові підписи на основі криптосистеми ПАЙЄ.
  • Ільющіц Артур Федорович. VR і MR від OASIS systems 2020.
  • Уланов ВікторСергійович. Дослідження умов виникнення автоколивань у гідродинамічної системі.
  • Дмитровська Ярина Андріїївна. Математична модель забруднення навколишнього середовища з дискретним часом.

Остаточне рішення щодо участі  в міжнародному конкурсі ISEF (США, травень 2021 року) буде прийнято у лютому 2021 р. на підставі рішення журі після додаткового представлення вдосконалених  проєктів. Міжнародний конкурс ISEF відбуватиметься у віртуальному форматі.

Закриття Конкурсу та нагородженняпереможців «Техно Україна 2020»:

Докладніше про конкурс дивиться:

Пошта конкурсу:

technoipt2021@gmail.com