ЗВІТИ ДИРЕКТОРА ТА ГОЛОВИ ПРОФСПІЛКОВОГО БЮРО ПРАЦІВНИКІВ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНОГО ІНСТИТУТУ

Звіт 2020_1Звіти директора Фізико-технічного інституту та голови профспілкового бюро працівників Фізико-технічного інституту про виконання колективного договору за 2020 рік.

Відео про розвиток матеріально-технічної бази.

Чекаємо на зауваження до звітів та пропозиції до нового колдоговору, угоди з охорони праці  на адресу Фізико-технічного інституту – ipt.kpi.ua@gmail.com .

Робоча комісія Фізико-технічного інституту має  до 16 березня обговорити зауваження, пропозиції, оцінити роботу Директора ФТІ за звітний період та затвердити звіти, а також внести зміни до діючого колективного договору інституту, угоди з охорони праці.

Лютий 28, 2021