ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З ПЕРШОКУРСНИКАМИ. АКАДЕМІЧНІ ГРУПИ, КУРАТОРИ, ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА, ПОЧАТОК НАВЧАННЯ І БАГАТО ІНШОГО

вітаємо 3

Шановні першокурсники! Вітаємо зі вступом до ФТІ! Будемо раді прийняти вас до нашої дружньої родини!

31 серпня о 10.00 відбудеться онлайн-зустріч з усіма першокурсниками, в яких є питання.  Відповімо на ваші запитання у вільному режимі.

Запрошення- meet.google.com/bfy-doyb-jcp

Перший тиждень важливий і напружений. Що попереду?

1. Заняття почнуться з 1 вересня в режимі он-лайн до поселення студентів. Посилання на заняття он-лайн тут.

Для отримання актуальної інформації обов’язково підпишіться на канали і чати:

•  Деканат ФТІ , інформація для студентів і співробітників інституту:

Деканат ФТІ

• Чат для 1 курсу 2021:

Чат 1 курсу 2021 вступу

2. За графіком поселення першокурсників ФТІ в гуртожитки 18 або 20 буде відбуватись  6 та 7 вересня! Гуртожитки 18, 20 розташовані по лінії швидкісних трамваїв 1 або 3, на які можна пересісти на зупинках метро Вокзальна, Політехнічний інститут. Їхати до зупинки Польова. Коменданти гуртожитків будуть вас чекати з 9.00. Номера гуртожитків у листах, надісланих вам приймальною камісією.

Список поселення на 6 вересня

Список поселення на 7 вересня

3. Після поселення, 8 вересня о 14.30 в Залі засідань Вченої ради КПІ (1 корпус, центральні сходи) відбудеться День першокурсника, де ви в урочистій атмосфері зустрінетесь з колективом ФТІ – викладачами,  кураторами, студкураторами.

4. Після поселення заняття відбуватимуться в змішаній формі (лекції у великих потоках он-лайн). Практичні  –  оф-лайн. Всім, хто бажає, надається можливість пройти вакцинацію вакцинами Phizer або Moderna.

5. Розклад вже готовий, він знаходиться за посиланням а також на сайті ФТІ за посиланням  але  можуть бути зміни, змішану форму навчання ще не доводилось проводити. Зміни технічно швидше вносити на сайт ФТІ, тому звіряйтесь з розкладом на сайті ФТІ  кожен день.

Свою групу можна уточнити:

105 Прикладна фізика –  ФФ-11

113 Прикладна математика – ФІ-11ФІ-12ФІ-13ФІ-14

125 Кібербезпека ФБ-11ФБ-12ФБ-13ФБ-14ФЕ-11

6.  Деканат призначив старост груп і кураторів, вони готують для вас пакет інформації. Зустрічі з вами чекають ваші друзі – студкуратори груп. Звертайтесь до старост, студкураторів, кураторів, якщо є питання. Координати за посиланнями.

8. Графік на весь навчальний рік:

Графік навч процесу 2021-2022

До зустрічі!